Grafika przedstawia murawę boiska nocą

Główna zawartość

Burmistrz Miasta Czemierniki Arkadiusz Filipek

Na zdjęciu Wójt Gminy Czemierniki Arkadiusz Filipek w gabinecie Urzędu Gminy Czemierniki

Arkadiusz Filipek – urodzony w 1972 r., wykształcenie wyższe – Politechnika Lubelska na kierunku Wychowanie Techniczne ze specjalnością Informatyka w szkole. Ukończony kurs “Zarządzanie w oświacie”. W czasie studiów otrzymał propozycję pracy w Szkole Podstawowej w Czemiernikach jako nauczyciel informatyki. W związku z licznymi reformami w oświacie pracował w szkole podstawowej, później w gimnazjum, a następnie w Zespole Szkół w Czemiernikach. Łącznie 24 lata. Wielokrotnie nagradzany nagrodami Dyrektora Szkoły i Wójta Gminy Czemierniki. Otrzymał też medal Komisji Edukacji Narodowej.
Jego uczniowie przez 20 lat corocznie wygrywali Powiatowy Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym i reprezentowali powiat radzyński na etapie wojewódzkim, gdzie wielokrotnie zajmowali medalowe pozycje. Dwukrotnie zwyciężali etap wojewódzki i reprezentowali województwo lubelskie w finale ogólnopolskim (we Włoszczowie i Ustroniu).
Uczniowie również odnosili sukcesy w konkursach informatycznych. Największy to 12 miejsce w Polsce i 1 wśród dziewcząt w ogólnopolskim konkursie informatycznym z finałem w Szczecinie. Jest również sędzią siatkówki w Wojewódzkim Związku Piłki Siatkowej w Lublinie.
Pracę społeczną na rzecz Gminy Czemierniki jako radny rozpoczął w wieku 26 lat, gdzie w trakcie 5-ciu kadencji przez 18 lat piastował funkcję Przewodniczącego Komisji Oświaty i Spraw Społecznych. W kadencji 2014-2018 był Wiceprzewodniczącym Rady Gminy.

Kontakt:
Burmistrz Miasta Czemierniki ul. Zamkowa 9, 21-306 Czemierniki
od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00 do 16.00
tel. 833-068-240
e-mail: burmistrz@czemierniki.plWydarzenia

Kalendarz

Pon Wt Śr Czw Pt Sob Ndz

Zobacz również