Grafika przedstawia murawę boiska nocą

Główna zawartość

Bezpłatny gminny transport w dniu wyborów 07.04.2024 r. – rozkład jazdy

Logo Wybory samorządowe 2024

Czemierniki

Przystanek Godzina odjazdu
I kurs II kurs
Czemierniki ul. Brzezińska 23 9.00 13.00
Czemierniki ul. Brzezińska 16 9.03 13.03
Czemierniki ul. Brzezińska 8 9.04 13.04
Czemierniki ul. Brzezińska 4 9.05 13.05
Czemierniki ul. Kasztanowa 36 9.20 13.20
Czemierniki ul. Kasztanowa 22 9.22 13.22
Centrum Kulturalno-Integracyjne,
ul. Rynek 13A
9.25 13.25
 

 

   
Czemierniki Kolonia Południowa 1A 10.00 14.00
Czemierniki Kolonia Południowa 7A 10.03 14.03
Czemierniki Kolonia Południowa 15 10.05 14.05
Czemierniki Kolonia Południowa 34 10.10 14.10
Czemierniki Kolonia Południowa 52 10.15 14.15
Czemierniki Kolonia Południowa 54 10.20 14.20
Czemierniki Kolonia Południowa 41 10.30 14.30
Czemierniki Kolonia Południowa 24 10.35 14.35
Centrum Kulturalno-Integracyjne,
ul. Rynek 13A
10.40 14.40
 

 

   
Czemierniki Kolonia Północna 48 11.10 15.10
Centrum Kulturalno-Integracyjne,
ul. Rynek 13A
11.20 15.20
 

 

   
Czemierniki Kolonia Północna 6 12.00 16.00
Centrum Kulturalno-Integracyjne,
ul. Rynek 13A
12.10 16.10

 

Bełcząc

Przystanek Godzina odjazdu
I kurs II kurs
Bełcząc 1 9.00 13.00
Bełcząc 16 9.05 13.05
Bełcząc 25 9.10 13.10
Bełcząc 46 9.20 13.20
Bełcząc 42 9.25 13.25
Bałcząc 97 9.30 13.30
Bełcząc 72A 9.35 13.35
Bełcząc 63 9.38 13.38
Dworek w Bełczącu

 

9.45 13.45
Bełcząc 154 10.15 14.15
Bełcząc 132 10.20 14.20
Bełcząc 103 10.30 14.30
Bełcząc 119 10.33 14.33
Dworek w Bełczącu 10.40 14.40
 

 

   
Bełcząc przy moście na rzece Tyśmienica 11.15 15.15
Dworek w Bełczącu 11.25 15.25

 

Wygnanów

Przystanek Godzina odjazdu
I kurs II kurs
Wygnanów 26 11.45 15.45
Świetlica w Wygnanowie 11.50 15.50

 

 

Stójka

Przystanek Godzina odjazdu
I kurs II kurs
Stójka 81A 12.15 16.15
Stójka 78 12.20 16.20
Świetlica w Stójce 12.30 16.30

 

Stoczek

Przystanek Godzina odjazdu
I kurs II kurs
Stoczek 84 13.00 17.00
Stoczek 120 13.05 17.05
Stoczek 156 13.15 17.15
Świetlica w Stoczku 13.25 17.25

 

Skoki

Przystanek Godzina odjazdu
I kurs II kurs
Skoki 110 9.00 13.00
Remiza OSP w Skokach 9.10 13.10

 

Niewęgłosz

Przystanek Godzina odjazdu
I kurs II kurs
Niewęgłosz 66 9.45 13.45
Niewęgłosz 131 10.00 14.00
Niewęgłosz 115 10.05 14.05
Remiza OSP w Niewęgłoszu 10.15 14.15


Wydarzenia

Kalendarz

Pon Wt Śr Czw Pt Sob Ndz

Zobacz również