Grafika przedstawia murawę boiska nocą

Główna zawartość

Grudniowe imprezy sportowe w Czemiernikach

W grudniu w hali sportowej animator sportu Sebastian Sznura zorganizował i przeprowadził cykl imprez sportowych dla dzieci, młodzieży i dorosłych, których fundatorem pucharów i medali był Wójt Gminy Arkadiusz Filipek.

Dla uczniów Szkoły Podstawowej  odbył się Mikołajowy Turniej w Piłkę Nożną. Trzy najlepsze zespoły otrzymały pamiątkowe medale. Pierwsze miejsce wywalczył zespół Słoneczniki, drugie Mistrzowie, a na najniższym stopniu podium uplasowała się drużyna Gołębie. Najlepszym strzelcem w turnieju został Wojciech Niewęgłowski, który zdobył 4 bramki. Najlepszym bramkarzem wybrano Huberta Salczyńskiego.

 

 

11 grudnia zorganizowany został Mikołajkowy Turniej w Piłkę Nożną Jednostek OSP z Gminy  Czemierniki.  W rozgrywkach wystartowały wszystkie drużyny z poszczególnych Jednostek OSP . Zwycięskie zespoły otrzymały z rąk Komendanta Gminnego dh Marka Bączka pamiątkowe puchary.

Klasyfikacja końcowa Mikołajkowego Turnieju Piłki Nożnej Jednostek OSP:
1. OSP Bełcząc
2. OSP Lichty
3. OSP Czemierniki

 

 

W kolejną niedzielę 18 grudnia odbył się Halowy Turniej w Piłkę Siatkową.  Do rozgrywek przystąpiło 8 drużyn. Grano w dwóch czterozespołowych grupach a następnie półfinały oraz mecz o trzecie i pierwsze miejsce w turnieju. Trzy najlepsze drużyny wywalczyły medale a drużyna Orła otrzymała z rąk  animatora puchar za zajęcie pierwszego miejsca.
Klasyfikacja końcowa:
1. Orzeł
2. Family
3. Misiaczki

 

 

 Wydarzenia

Kalendarz

Pon Wt Śr Czw Pt Sob Ndz

Zobacz również