Grafika przedstawia murawę boiska nocą

Główna zawartość

Liga Halowa 2018

25 lutego 2018 r. w sali sportowej Zespołu Szkół w Czemiernikach zakończyła się kolejna Edycja Ligi Halowej w PN o
Puchar Wójta Gminy Czemierniki p. K. Dobrowolskiej, którą zorganizował tradycyjnie p. K. Sobieszek.

Pan Z. Sznura, p. S. Sznura, p. P. Jamrowski i p. W. Cholewa w podziękowaniu za prowadzenie rozgrywek i sędziowanie
otrzymali z rąk pani Wójt szklane trofea. Pamiątkową statuetkę otrzymał p. Kazimierz Sobieszek, którą wręczył p. W.
Wadowski.

Wszystkie zespoły uczestniczące w rozgrywkach otrzymały pamiątkowe puchary. Pierwsze miejsce wywalczyła drużyna
Orła przed zespołem Czemierniki. W końcowej klasyfikacji pierwsza i druga drużyna zdobyły po 31 punktów a o
kolejności miejsc zdecydował bilans bezpośrednich meczy między zainteresowanymi drużynami. Na najniższym stopniu
podium znalazła się drużyna PKP Gorzelnia z dorobkiem 30 punktów.

Wyłoniono króla strzelców ligi halowej, którym został D. Warsz z zespołu Mocarze zdobywając 32 gole.
Najlepszym bramkarzem w rozgrywkach został P. Jamrowski grający w drużynie Czemierniki.
Puchar dla najstarszego zawodnika trafił do W. Cholewy z drużyny Piasta, zaś C. Abramek grający w Juniorach
otrzymał puchar dla najmłodszego uczestnika rozgrywek.

 

Wyniki meczów siódmej kolejki rozgrywek (ostatniej)

Lp. Nazwy drużyn Wyniki meczów
1. PKP Gorzelnia – Mocarze 6 – 2
2. Juniorzy – Czemierniki 1 – 6
3. Piast – Mocarze 2 – 4
4. Czemierniki – PKP Gorzelnia 5 – 1
5. Orzeł – PMCIW 12 – 2
6. Kitsune – Juniorzy 3 – 3
7. PMCIW – Piast 1 – 15
8. Kitsune – Orzeł 2 – 4

Tabela końcowa

Miejsce Nazwa drużyny Mecze Punkty Bramki
1 Orzeł 14 31 67 – 26
2 Czemierniki 14 31 71 – 22
3 PKP Gorzelnia 14 30 56 – 28
4 Mocarze 14 26 62 – 33
5 Piast 14 19 64 – 36
6 Juniorzy 14 15 31 – 38
7 Kitsune 14 10 36 – 74
8 PMCIW 14 1 14 – 142

Klasyfikacja strzelców

Liczba goli Nazwisko i imię
32 Warsz Damian
23 Mirosław Dariusz
18 Grochowski Ryszard, Żuk Wojciech
15 Łukaszuk Robert, Sobieszek Marek
13 Świć Jacek, Łabęcki Konrad, Mańko Bartosz, Sobieszek Łukasz
12 Trościańczyk Bartłomiej
11 Król Maciej, Musikowski Jacek
10 Cholewa Waldemar
9 Waszczuk Tomasz, Jaroszewicz Krzysztof, Cholewa Cezary
8 Orzechowski Maciej
7 Cholewa Piotr
6 Supryn Adrian, Mierzwiński Paweł, Kazubek Krystian
5 Belniak Wojciech I (Popiołek), Kot Grzegorz, Stec Sebastian, Łoziński Łukasz, Król
Piotr, Dąbkowski Alan
4 Garbala Mariusz, Zarzecki Mateusz, Sobieszek Damian, Bąk Krystian, Górny Patryk,
Sosnowski Leszek, Baryła Mateusz, Warpas Paweł, Wadowski Wiesław, Musikowski Piotr
3 Belniak Wojciech II, Zazuwiak Daniel, Grądek Jerzy, Juchimiuk Adrian
2 Pietraszek Krzysztof, Belniak Krzysztof, Kaliński Aleks, Kiszka Sebastian, Karwowski
Paweł, Wadowski Jakub, Wójtowicz Arkadiusz, Król Marcin, Jamrowski Piotr, Masłowski Zbigniew
1 Gruba Marek, Chudek Maciej, Wójtowicz Kamil, Konarski Paweł, Sobieszek Konrad, Kijek
Mateusz, Abramek Cezary, Kowalczyk Mateusz, Supryn Dominik, Musikowski Marcin, Karczmarz Paweł, Pałys
Łukasz, Truba Karol
8 – bramek samobójczych


Wyniki meczów szóstej kolejki rozgrywek (18.02.2018 r.)

Lp. Nazwy drużyn Wyniki meczów
1. PMCIW – Juniorzy 1 – 8
2. Kitsune – Czemierniki 2 – 8
3. Juniorzy – Mocarze 2 – 2
4. Czemierniki – PMCIW 13 – 0
5. Orzeł – PKP Gorzelnia 0 – 1
6. Kitsune – Piast 3 – 7
7. Mocarze – Orzeł 1 – 6
8. Piast – PKP Gorzelnia 1 – 2

Tabela po szóstej kolejce rozgrywek:

Miejsce Nazwa drużyny Mecze Punkty Bramki
1 PKP Gorzelnia 12 27 48 – 22
2 Orzeł 12 25 51 – 22
3 Czemierniki 12 25 60 – 20
4 Mocarze 12 23 56 – 25
5 Piast 12 16 47 – 31
6 Juniorzy 12 14 27 – 29
7 Kitsune 12 9 31 – 67
8 PMCIW 12 1 11 – 115

Klasyfikacja strzelców (po szóstej kolejce rozgrywek):

Liczba goli Nazwisko i imię
30 Warsz Damian,
19 Mirosław Dariusz,
18 Grochowski Ryszard,
15 Żuk Wojciech, Łukaszuk Robert,
12 Trościańczyk Bartłomiej, Świć Jacek, Sobieszek Marek, Łabęcki Konrad,
10 Król Maciej,
9 Mańko Bartosz, Sobieszek Łukasz, Musikowski Jacek,
7 Waszczuk Tomasz,
6 Jaroszewicz Krzysztof, Supryn Adrian, Orzechowski Maciej,
5 Belniak Wojciech I (Popiołek), Cholewa Cezary, Kazubek Krystian, Kot Grzegorz, Stec
Sebastian, Cholewa Piotr, Łoziński Łukasz,
4 Garbala Mariusz, Zarzecki Mateusz, Sobieszek Damian, Bąk Krystian, Cholewa Waldemar,
Król Piotr, Dąbkowski Alan, Górny Patryk, Sosnowski Leszek, Baryła Mateusz,
3 Belniak Wojciech II, Zazuwiak Daniel, Grądek Jerzy, Juchimiuk Adrian,
2 Pietraszek Krzysztof, Wadowski Wiesław, Belniak Krzysztof, Musikowski Piotr, Kaliński
Aleks, Kiszka Sebastian, Karwowski Paweł, Wadowski Jakub, Wójtowicz Arkadiusz, Król Marcin,
1 Gruba Marek, Chudek Maciej, Wójtowicz Kamil, Konarski Paweł, Masłowski Zbigniew,
Sobieszek Konrad, Kijek Mateusz, Abramek Cezary, Kowalczyk Mateusz, Supryn Dominik, Musikowski Marcin,
Karczmarz Paweł,
5 – bramek samobójczych


Wyniki meczów piątej kolejki rozgrywek (11.02.2018 r.)

Lp. Nazwy drużyn Wyniki meczów
1. PKP Gorzelnia – Juniorzy 4 – 2
2. Piast – Orzeł 1 – 2
3. PKP Gorzelnia – PMCIW 8 – 1
4. Piast – Juniorzy 1 – 4
5. Kitsune – Mocarze 1 – 4
6. Orzeł – Czemierniki 3 – 2
7. PMCIW – Kitsune 4 – 6
8. Czemierniki – Mocarze 3 – 1

Tabela po piątej kolejce rozgrywek:

Miejsce Nazwa drużyny Mecze Punkty Bramki
1 Mocarze 10 22 53 – 17
2 Orzeł 10 22 45 – 20
3 PKP Gorzelnia 10 21 45 – 21
4 Czemierniki 10 19 39 – 18
5 Piast 10 13 39 – 26
6 Juniorzy 10 10 17 – 26
7 Kitsune 10 9 26 – 52
8 PMCIW 10 1 10 – 94

Klasyfikacja strzelców (po piątej kolejce rozgrywek):

Liczba goli Nazwisko i imię
30 Warsz Damian,
16 Mirosław Dariusz,
14 Grochowski Ryszard, Łukaszuk Robert,
13 Żuk Wojciech,
11 Trościańczyk Bartłomiej, Świć Jacek,
10 Sobieszek Marek,
9 Łabęcki Konrad,
8 Mańko Bartosz,
6 Sobieszek Łukasz, Jaroszewicz Krzysztof, Supryn Adrian, Król Maciej,
5 Orzechowski Maciej, Belniak Wojciech I (Popiołek), Cholewa Cezary,
4 Garbala Mariusz, Zarzecki Mateusz, Sobieszek Damian, Kazubek Krystian, Kot Grzegorz,
Bąk Krystian, Cholewa Waldemar, Stec Sebastian, Cholewa Piotr, Król Piotr, Waszczuk Tomasz,
3 Belniak Wojciech II, Dąbkowski Alan, Musikowski Jacek, Górny Patryk, Zazuwiak Daniel,
Sosnowski Leszek,
2 Pietraszek Krzysztof, Baryła Mateusz, Wadowski Wiesław, Grądek Jerzy, Łoziński Łukasz,
Belniak Krzysztof, Musikowski Piotr, Kaliński Aleks, Kiszka Sebastian, Karwowski Paweł, Wadowski Jakub,
1 Gruba Marek, Chudek Maciej, Król Marcin, Wójtowicz Kamil, Konarski Paweł, Masłowski
Zbigniew, Sobieszek Konrad, Kijek Mateusz, Abramek Cezary, Kowalczyk Mateusz, Supryn Dominik,
4 – bramki samobójcze


Wyniki meczów czwartej kolejki rozgrywek (4.02.2018 r.)

Lp. Nazwy drużyn Wyniki meczów
1. Juniorzy – Kitsune 1 – 3
2. PKP Gorzelnia – Czemierniki 0 – 1
3. Orzeł – Juniorzy 3 – 1
4. Kitsune – PKP Gorzelnia 2 – 3
5. PMCIW – Mocarze 1 – 16
6. Piast – Czemierniki 5 – 4
7. PMCIW – Orzeł 0 – 9
8. Mocarze – Piast 3 – 3

Tabela po czwartej kolejce rozgrywek:

Miejsce Nazwa drużyny Mecze Punkty Bramki
1 Mocarze 8 19 48 – 13
2 Orzeł 8 16 40 – 17
3 Czemierniki 8 16 34 – 14
4 PKP Gorzelnia 8 15 33 – 18
5 Piast 8 13 37 – 20
6 Juniorzy 8 7 11 – 21
7 Kitsune 8 6 17 – 44
8 PMCIW 8 1 5 – 78

Klasyfikacja strzelców (po czwartej kolejce rozgrywek):

Liczba goli Nazwisko i imię
29 Warsz Damian
14 Mirosław Dariusz, Grochowski Ryszard,
13 Żuk Wojciech,
9 Trościańczyk Bartłomiej, Sobieszek Marek,
8 Łabęcki Konrad,
7 Łukaszuk Robert, Świć Jacek, Mańko Bartosz,
6 Sobieszek Łukasz,
5 Orzechowski Maciej, Belniak Wojciech I (Popiołek), Cholewa Cezary,
4 Garbala Mariusz, Zarzecki Mateusz, Sobieszek Damian,
3 Belniak Wojciech II, Kazubek Krystian, Dąbkowski Alan, Kot Grzegorz, Supryn Adrian,
Bąk Krystian, Musikowski Jacek, Król Piotr, Cholewa Waldemar, Stec Sebastian, Górny Patryk, Zazuwiak
Daniel, Cholewa Piotr, Jaroszewicz Krzysztof, Sosnowski Leszek, Waszczuk Tomasz,
2 Pietraszek Krzysztof, Baryła Mateusz, Wadowski Wiesław, Grądek Jerzy, Łoziński Łukasz,
Belniak Krzysztof,
1 Gruba Marek, Wadowski Jakub, Chudek Maciej, Król Marcin, Wójtowicz Kamil, Król Maciej,
Konarski Paweł, Masłowski Zbigniew, Sobieszek Konrad, Kijek Mateusz, Abramek Cezary,
4 – bramki samobójcze


Nowym liderem (28.01.2018 r.) została drużyna Mocarzy, która wykorzystała potknięcie
dotychczasowych liderów PKP Gorzelnia oraz wiceliderów drużynę z Czemiernik. Warto zauważyć, że zespoły Orła i
Piasta odniosły w tej kolejce po dwa zwycięstwa i nie składają broni w walce o końcowy triumf w rozgrywkach. W
klasyfikacji strzelców nadal na prowadzeniu jest Damian Warsz z 15 golami. W grupie pościgowej
znajdują się Dariusz Mirosław i Ryszard Grochowski z 13 trafieniami do bramki.

Wyniki meczów trzeciej kolejki rozgrywek (28.01.2018 r.)

Lp. Nazwy drużyn Wyniki meczów
1. Piast – Kitsune 7 – 1
2. PMCIW – Czemierniki 1 – 10
3. Orzeł – Kitsune 10 – 2
4. PMCIW – Piast 1 – 15
5. PKP Gorzelnia – Mocarze 0 – 5
6. Czemierniki – Juniorzy 0 – 2
7. PKP Gorzelnia – Orzeł 4 – 7
8. Juniorzy – Mocarze 1 – 2

Tabela po trzeciej kolejce rozgrywek:

Miejsce Nazwa drużyny Mecze Punkty Bramki
1 Mocarze 6 15 29 – 9
2 Czemierniki 6 13 29 – 9
3 PKP Gorzelnia 6 12 30 – 15
4 Orzeł 6 10 28 – 16
5 Piast 6 9 29 – 13
6 Juniorzy 6 7 9 – 15
7 Kitsune 6 3 12 – 40
8 PMCIW 6 1 4 – 53

Klasyfikacja strzelców (po trzeciej kolejce rozgrywek):

Liczba goli Nazwisko i imię
15 Warsz Damian
13 Mirosław Dariusz, Grochowski Ryszard,
9 Żuk Wojciech, Trościańczyk Bartłomiej,
7 Łukaszuk Robert,
6 Łabęcki Konrad, Sobieszek Marek,
5 Orzechowski Maciej, Belniak Wojciech I (Popiołek), Mańko Bartosz, Cholewa Cezary,
4 Świć Jacek, Garbala Mariusz,
3 Belniak Wojciech II, Kazubek Krystian, Dąbkowski Alan, Kot Grzegorz, Supryn Adrian,
Bąk Krystian, Musikowski Jacek, Król Piotr, Cholewa Waldemar, Stec Sebastian, Górny Patryk,
2 Pietraszek Krzysztof, Sobieszek Damian, Zazuwiak Daniel, Cholewa Piotr, Baryła
Mateusz, Jaroszewicz Krzysztof, Sosnowski Leszek, Wadowski Wiesław,
1 Gruba Marek, Wadowski Jakub, Chudek Maciej, Waszczuk Tomasz, Król Marcin, Wójtowicz
Kamil, Król Maciej, Konarski Paweł, Masłowski Zbigniew, Sobieszek Konrad, Grądek Jerzy,
4 – bramki samobójcze


Wyniki meczów drugiej kolejki rozgrywek (21.01.2018 r.)

Lp. Nazwy drużyn Wyniki meczów
1. Czemierniki – Mocarze 3 – 1
2. PKP Gorzelnia – Juniorzy 5 – 2
3. Mocarze – Orzeł 4 – 2
4. Czemierniki – Kitsune 10 – 2
5. Piast – PKP Gorzelnia 1 – 3
6. PMCIW – Juniorzy 0 – 0
7. Piast – Orzeł 3 – 1
8. Kitsune – PMCIW 5 – 1

Tabela po drugiej kolejce rozgrywek:

Miejsce Nazwa drużyny Mecze Punkty Bramki
1 PKP Gorzelnia 4 12 26 – 3
2 Czemierniki 4 10 19 – 6
3 Mocarze 4 9 22 – 8
4 Orzeł 4 4 11 – 10
5 Juniorzy 4 4 6 – 13
6 Piast 4 3 7 – 11
7 Kitsune 4 3 9 – 23
8 PMCIW 4 1 2 – 28

Klasyfikacja strzelców (po drugiej kolejce rozgrywek):

Liczba goli Nazwisko i imię
12 Warsz Damian
10 Mirosław Dariusz
7 Łukaszuk Robert
5 Orzechowski Maciej, Trościańczyk Bartłomiej, Sobieszek Marek, Belniak Wojciech I
(Popiołek)
3 Belniak Wojciech II, Kazubek Krystian, Dąbkowski Alan, Kot Grzegorz, Supryn Adrian,
Bąk Krystian, Musikowski Jacek,
2 Pietraszek Krzysztof, Sobieszek Damian, Król Piotr, Świć Jacek, Zazuwiak Daniel,
Garbala Mariusz
1 Żuk Wojciech, Gruba Marek, Wadowski Jakub, Wadowski Wiesław, Chudek Maciej, Sosnowski
Leszek, Mańko Bartosz, Cholewa Waldemar, Cholewa Cezary, Cholewa Piotr, Stec Sebastian, Grochowski
Ryszard, Waszczuk Tomasz, Król Marcin, Baryła Mateusz, Wójtowicz Kamil, Górny Patryk
3 – bramki samobójcze


Wyniki meczów pierwszej kolejki rozgrywek (14.01.2018 r.)

Lp. Nazwy drużyn Wyniki meczów
1. Orzeł – Juniorzy 6 – 1
2. PMCIW – Mocarze 1 – 13
3. Orzeł – Czemierniki 2 – 2
4. Piast – Juniorzy 2 – 3
5. Mocarze – Kitsune 4 – 2
6. PMCIW – PKP Gorzelnia 0 – 10
7. Piast – Czemierniki 1 – 4
8. Kitsune– PKP Gorzelnia 0 – 8

Tabela po pierwszej kolejce rozgrywek:

Miejsce Nazwa drużyny Mecze Punkty Bramki
1 PKP Gorzelnia 2 6 18 – 0
2 Mocarze 2 6 17 – 3
3 Orzeł 2 4 8 – 3
4 Czemierniki 2 4 6 – 3
5 Juniorzy 2 3 4 – 8
6 Piast 2 0 3 – 7
7 Kitsune 2 0 2 – 12
8 PMCIW 2 0 1 – 23

Klasyfikacja strzelców (po pierwszej kolejce rozgrywek):

Liczba goli Nazwisko i imię
10 Warsz Damian
5 Orzechowski Maciej, Trościańczyk Bartłomiej,
4 Sobieszek Marek, Belniak Wojciech I (Popiołek),
3 Belniak Wojciech II, Kazubek Krystian, Mirosław Dariusz, Dąbkowski Alan,
2 Pietraszek Krzysztof, Kot Grzegorz, Sobieszek Damian,
1 Żuk Wojciech, Zazuwiak Daniel, Gruba Marek, Musikowski Jacek, Garbala Mariusz,
Wadowski Jakub, Wadowski Wiesław, Chudek Maciej, Król Piotr, Świć Jacek, Bąk Krystian,
2 – bramki samobójcze

 



Wydarzenia

Kalendarz

Pon Wt Śr Czw Pt Sob Ndz

Dożynki Gminno-Parafialne 2022

2022-08-25 - 2022-08-26 · Czemierniki

Zobacz również