Grafika przedstawia murawę boiska nocą

Główna zawartość

Kadencja 2018-2023

Nazwisko i imię Okręg wyborczy Funkcja Numer telefonu
Bączek Marek Skoki Przewodniczący Rady Gminy 502212231
Kaczorek Tomasz Jan Czemierniki Wiceprzewodniczący Rady Gminy, Wiceprzewodniczący Komisji Budżetu i Rozwoju Gospodarczego brak zgody
Latek Eugeniusz Bełcząc Radny brak zgody
Niewęgłowski Radosław Lichty Radny 782161440
Nurzyńska Marzanna Agata Stoczek Przewodnicząca Komisji Skarg, Wniosków i Petycji 693068495
Piątek Kazimierz Czemierniki Radny 660222510
Salczyńska Katarzyna Wygnanów Przewodnicząca Komisji Rolnictwa i Zasobów Naturalnych brak zgody
Siwek Mariusz Stoczek Zastępca Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej 796737349
Skubisz Arkadiusz Czemierniki Radny 662032609
Sokołowski Andrzej Ludwik Stójka Przewodniczący Komisji Budżetu i Rozwoju Gospodarczego, Wiceprzewodniczący Komisji Rolnictwa i Zasobów Naturalnych brak zgody
Szczygielska Katarzyna Niewęgłosz Przewodnicząca Komisji Rewizyjnej 663746074
Sznura Zbigniew Józef Czemierniki Wiceprzewodniczący Komisji Oświaty i Spraw Społecznych brak zgody
Świć Agnieszka do 22.12.2020 r. Bełcząc Zrzeczenie mandatu radnego z dniem 23 grudnia 2020 r. brak zgody
Świć Jacek Wygnanów Przewodniczący Komisji Oświaty i Spraw Społecznych brak zgody
Filipek Mariusz Czemierniki Radny 602704749
Delążek Gabriela Bełcząc Radna

 

Komisja Rewizyjna

  • Szczygielska Katarzyna – Przewodniczący Komisji
  • Siwek Mariusz – Zastępca Przewodniczącego
  • Skubisz Arkadiusz – członek
  • Świć Jacek – członek
  • Filipek Mariusz – członek

 

Komisja Skarg, Wniosków i Petycji

  • Nurzyńska Marzanna – Przewodniczący Komisji
  • Salczyńska Katarzyna
  • Piątek Kazimierz

 

Komisja Budżetu i Rozwoju Gospodarczego

  • Sokołowski Andrzej – Przewodniczący Komisji
  • Kaczorek Tomasz – Wiceprzewodniczący Komisji
  • Nurzyńska Marzanna – członek
  • Niewęgłowski Radosław – członek
  • Delążek Gabriela – członek

 

Komisja Rolnictwa i Zasobów Naturalnych

  • Salczyńska Katarzyna – Przewodniczący Komisji
  • Sokołowski Andrzej – Wiceprzewodniczący Komisji
  • Latek Eugeniusz – członek
  • Niewęgłowski Radosław – członek
  • Piątek Kazimierz – członek

 

Komisja Oświaty i Spraw Społecznych

  • Świć Jacek – Przewodniczący Komisji
  • Sznura Zbigniew – Wiceprzewodniczący Komisji
  • Siwek Mariusz – członek
  • Skubisz Arkadiusz – członek
  • Szczygielska Katatarzyna – członek
  • Filipek Mariusz – członek


Wydarzenia

Kalendarz

Pon Wt Śr Czw Pt Sob Ndz

Dożynki Gminno-Parafialne 2022

2022-08-25 - 2022-08-26 · Czemierniki

Zobacz również