Aktualności

100-lecie Odzyskania Niepodległości

Czytaj więcej o: 100-lecie Odzyskania Niepodległości

Czemierniki- 11 listopada 2018 r. – Relacja z uroczystości gminnych z udziałem chóru szkolnego z Zespołu Szkół w Czemiernikach prowadzonego przez Grzegorza Kornackiego oraz miejscowej Młodzieżowej Orkiestry Dętej pod batutą Tomasza Nurzyńskiego.

Opublikowany przez Marek Jezowski Poniedziałek, 12 listopada 2018

autor filmu: Marek Jeżowski

Zapytanie ofertowe-szacowanie zamówienia – nabór na stanowisko Instruktora

Czytaj więcej o: Zapytanie ofertowe-szacowanie zamówienia –  nabór na stanowisko Instruktora

Wójt  Gminy  Czemierniki  w  związku  z  przystąpieniem  gminy  do  projektu grantowego

,, Rozwój kompetencji cyfrowych mieszkańców gmin Polski Południowo-Wschodniej” realizowanego w  ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014 – 2020 Osi Priorytetowej nr III: Cyfrowe Kompetencje społeczeństwa działanie 3.1: Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych ogłasza nabór na wolne stanowisko instruktora.

 

Zapytanie ofertowe – nabór na stanowisko Instruktora

Formularz oferty

Załącznik nr 1

Załącznik nr 2

 

 

 

 

Mistrzowie Powiatu w Piłkę Nożną kat. chłopców U – 10

Czytaj więcej o: Mistrzowie Powiatu w Piłkę Nożną  kat. chłopców U – 10

Miło nam poinformować, że dnia 31 października w Kąkolewnicy drużyna „Orlik” Czemierniki reprezentująca Zespół Szkół w Czemiernikach w kategorii chłopców U -10 wygrała  XIX Edycję Powiatowego Turnieju „ Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU”. Drużyna wybrana była z zawodników, którzy uczestniczyli w pozalekcyjnych  zajęciach organizowanych przez animatora sportu na orliku lub w hali sportowej.

Czytaj więcej „Mistrzowie Powiatu w Piłkę Nożną kat. chłopców U – 10”

Wystawa ,,Represje wobec wsi i ruchu ludowego”

Czytaj więcej o: Wystawa ,,Represje wobec wsi i ruchu ludowego”
Zapraszamy do obejrzenia wystawy wypożyczonej z Instytutu Pamięci Narodowej w Rzeszowie zatytułowanej ,,Represje wobec wsi i ruch ludowego” , która jest prezentowana w Zespole Szkół w Czemiernikach do 16 listopada.

Zawiadomienie w sprawie konsultacji społecznych

Na podstawie Zarządzenia nr 40/2018 Wójta Gminy Czemierniki z dnia 24 października 2018 r. w sprawie przeprowadzenia konsultacji zawiadamiam o konsultacjach z radami działalności pożytku publicznego lub organizacjami pozarządowymi i podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i wolontariacie Programu współpracy Gminy Czemierniki z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na rok 2019.

Czytaj więcej „Zawiadomienie w sprawie konsultacji społecznych”

Wypłata zwrotu podatku akcyzowego

Czytaj więcej o: Wypłata zwrotu podatku akcyzowego

Informujemy, że w dniu 26.10.2018 r. zrealizowane zostały przelewy zwrotu podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego dla rolników, którzy złożyli wniosek w miesiącu sierpniu 2018 r.

Wypłata w kasie Urzędu Gminy od poniedziałku- 29 października 2018 r.

Do góry