Grafika przedstawia murawę boiska nocą

Główna zawartość

DNI CZEMIERNIK 2024!!!

Serdecznie zapraszamy na Dni Czemiernik, które w tym roku odbędą się 6 i 7 lipca 2024 r.
Tradycyjnie rozpoczniemy je od zawodów wędkarskich na stawach w Czemiernikach. Zapisy będzie prowadził Pan Piotr Kalinowski w dniu zawodów w godz. 6:45 – 7:00. Zawody potrwają od godziny 8:00 do godziny 12:00, a nagrody dla najlepszych wędkarzy zostaną wręczone o godz. 13:30 przy bramie pałacowej. Szczegóły zawodów opisane są w poniższym regulaminie:

Regulamin zawodów wędkarskich o puchar Burmistrza Miasta Czemierniki


Od godziny 12:00 na stadionie gminnym wraz z Kołem Emerytów i Rencistów z Czemiernik będziemy kibicować ultrakolarzom, którzy przyjadą do Czemiernik w ramach Race Around Poland. Już po raz czwarty Gmina Czemierniki jest partnerem tego wydarzenia, a w tym roku rajd wpisuje się jako jedna z atrakcji Dni Czemiernik. W tym roku Race Around Poland ma rangę mistrzostw świata, więc spodziewamy się, że zagości u nas wielu znamienitych ultrakolarzy nie tylko z Polski. Zapraszamy do wspólnego kibicowania do godziny 19:00.
Jednocześnie o godzinie 16:00 na gminnym stadionie rozegrany zostanie mecz drużyn old boys LKS Orzeł i Lewartu Lubartów.
Natomiast od godziny 19:00 koncertem Zespołu ŁOBUZY rozpoczniemy prawdziwą galę disco polo. Wystąpią również Zespoły: Menelaos, Freaky Boys i Mateusz Mijal. A po koncertach zapraszamy na dyskotekę pod gwiazdami.
W niedzielę 7 lipca natomiast zapraszamy na stadion gminny, gdzie w godzinach od 11:00 do 14:00 na najmłodszych będą czekali animatorzy. Jednocześnie pod czujnym okiem animatora sportu Pana Sebastiana Sznury dzieci, młodzież i dorośli będą mogli wziąć udział w zabawach i konkursach sportowych. O godzinie 15:00 zaś na Orliku rozpocznie się turniej piłki siatkowej plażowej drużyn dwuosobowych. Zapisy na turniej będą przyjmowane na miejscu od godz. 14:45.
Dla miłośników strzelania z broni mamy natomiast propozycję wyjazdu na zawody strzeleckie, które odbędą się na strzelnicy we Wrzosowie. Zawody odbędą się o godz. 12:00. w dwóch kategoriach – kobiety i mężczyźni (limit miejsc – po 15 osób w każdej grupie!). W Centrum Kulturalno-Integracyjnym w Czemiernikach przyjmujemy zapisy na te zawody do dnia 4 lipca do godz. 16:00 oraz wpisowe 30 zł. Wyjazd zbiorowy na strzelnicę zapewnia Gmina Czemierniki o godz. 11:30 spod Urzędu Miejskiego w Czemiernikach, powrót po zakończeniu zawodów. Zachęcamy do zapisów. Naprawdę warto!Wydarzenia

Kalendarz

Pon Wt Śr Czw Pt Sob Ndz

Zobacz również