Grafika przedstawia murawę boiska nocą

Główna zawartość

OSTRZEŻENIE !!!

Komunikat czyste powietrze

W związku z docierającymi do Urzędu Miejskiego w Czemiernikach sygnałami od mieszkańców, iż znajdują w skrzynkach pocztowych informację w postaci ulotki dotyczącej prowadzonych na terenie gminy zapisów osób chętnych do uzyskania dofinansowania na wymianę źródła ciepła informujemy, że zarówno Urząd Miejski w Czemiernikach jak i NFOŚiGW nie mają nic wspólnego z pozostawioną informacją!

Bardzo prosimy o ostrożności w szczególności osoby starsze, aby nie podpisywały żadnych umów, pełnomocnictw i innych dokumentów z osobami które proponują pomoc w uzyskaniu dotacji.

 

Gmina Czemierniki prowadzi punkt konsultacyjno informacyjny programu Czyste Powietrze.

Punkt konsultacyjno informacyjny ma na celu ułatwienie mieszkańcom aplikowanie o dofinansowanie oraz umożliwia uzyskanie wszelkich niezbędnych informacji dotyczących zasad programu. Utworzenie punktu jest realizacją zawartego porozumienia, pomiędzy Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie, a  Gminą Czemierniki.

Mieszkańcy  Gminy Czemierniki mogą skorzystać z pomocy pracownika tutejszego Urzędu przy składaniu i rozliczaniu wniosku.

 Wydarzenia

Kalendarz

Pon Wt Śr Czw Pt Sob Ndz

Zobacz również