Kadencja 2018-2023

Radni Rady Gminy Czemierniki

Nazwisko i imięOkręg wyborczyFunkcjaNumer telefonu
Bączek MarekSkokiPrzewodniczący Rady Gminy502212231
Kaczorek Tomasz JanCzemiernikiWiceprzewodniczący Rady Gminy, Wiceprzewodniczący Komisji Budżetu i Rozwoju Gospodarczegobrak zgody
Latek EugeniuszBełczącRadnybrak zgody
Niewęgłowski RadosławLichtyRadny782161440
Nurzyńska Marzanna AgataStoczekPrzewodniczący Komisji Skarg, Wniosków i Petycji693068495
Piątek KazimierzCzemiernikiRadny660222510
Salczyńska KatarzynaWygnanówPrzewodniczący Komisji Rolnictwa i Zasobów Naturalnychbrak zgody
Siwek MariuszStoczekZastępca Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej796737349
Skubisz ArkadiuszCzemiernikiRadny662032609
Sokołowski Andrzej LudwikStójkaWiceprzewodniczący Komisji Rolnictwa i Zasobów Naturalnychbrak zgody
Szczygielska KatarzynaNiewęgłoszPrzewodnicząca Komisji Rewizyjnej663746074
Sznura Zbigniew JózefCzemiernikiWiceprzewodniczący Komisji Oświaty i Spraw Społecznychbrak zgody
Świć AgnieszkaBełczącPrzewodniczący Komisji Budżetu i Rozwoju Gospodarczegobrak zgody
Świć JacekWygnanówPrzewodniczący Komisji Oświaty i Spraw Społecznychbrak zgody
Filipek MariuszCzemierniki Radny602704749

Komisja Rewizyjna
Szczygielska Katarzyna – Przewodniczący Komisji

Siwek Mariusz – Zastępca Przewodniczącego

Skubisz Arkadiusz – Członek

Świć Agnieszka – Członek

Świć Jacek – Członek

Komisja Skarg, Wniosków i Petycji

Nurzyńska Marzanna – Przewodniczący Komisji

Salczyńska Katarzyna

Piątek Kazimierz

Komisja Budżetu i Rozwoju Gospodarczego
Świć Agnieszka – Przewodniczący Komisji

Kaczorek Tomasz – Wiceprzewodniczący Komisji

Nurzyńska Marzanna – członek

Sokołowski Andrzej – członek

Niewęgłowski Radosław – członek

Komisja Rolnictwa i Zasobów Naturalnych
Salczyńska Katarzyna – Przewodniczący Komisji

Sokołowski Andrzej – Wiceprzewodniczący Komisji

Latek Eugeniusz – członek

Niewęgłowski Radosław – członek

Piątek Kazimierz

Komisja Oświaty i Spraw Społecznych
Świć Jacek – Przewodniczący Komisji

Sznura Zbigniew – Wiceprzewodniczący Komisji

Siwek Mariusz – członek

Skubisz Arkadiusz – członek

Szczygielska Katatarzyna – członek

Filipek Mariusz – członek