Liga Halowa 2018

25 lutego 2018 r. w sali sportowej Zespołu Szkół w Czemiernikach zakończyła się kolejna Edycja Ligi Halowej w PN o Puchar Wójta Gminy Czemierniki p. K. Dobrowolskiej, którą zorganizował tradycyjnie
p. K. Sobieszek.
Pan Z. Sznura, p. S. Sznura, p. P. Jamrowski i p. W. Cholewa w podziękowaniu za prowadzenie rozgrywek i sędziowanie otrzymali z rąk pani Wójt szklane trofea. Pamiątkową statuetkę otrzymał p. Kazimierz Sobieszek, którą wręczył p. W. Wadowski.
Wszystkie zespoły uczestniczące w rozgrywkach otrzymały pamiątkowe puchary. Pierwsze miejsce wywalczyła drużyna Orła przed zespołem Czemierniki. W końcowej klasyfikacji pierwsza i druga drużyna zdobyły po 31 punktów a o kolejności miejsc zdecydował bilans bezpośrednich meczy między zainteresowanymi drużynami. Na najniższym stopniu podium znalazła się drużyna PKP Gorzelnia z dorobkiem 30 punktów.
Wyłoniono króla strzelców ligi halowej, którym został D. Warsz z zespołu Mocarze zdobywając 32 gole.
Najlepszym bramkarzem w rozgrywkach został P. Jamrowski grający w drużynie Czemierniki.
Puchar dla najstarszego zawodnika trafił do W. Cholewy z drużyny Piasta, zaś C. Abramek grający w Juniorach otrzymał puchar dla najmłodszego uczestnika rozgrywek.

Wyniki meczów siódmej kolejki rozgrywek (ostatniej)

Lp.Nazwy drużynWyniki meczów
1.PKP Gorzelnia - Mocarze6 - 2
2.Juniorzy - Czemierniki1 - 6
3.Piast - Mocarze2 - 4
4.Czemierniki - PKP Gorzelnia5 - 1
5.Orzeł – PMCIW12 - 2
6.Kitsune - Juniorzy3 - 3
7.PMCIW - Piast1 - 15
8.Kitsune - Orzeł2 - 4

Tabela końcowa

MiejsceNazwa drużynyMeczePunktyBramki
1Orzeł143167 - 26
2Czemierniki143171 - 22
3PKP Gorzelnia143056 - 28
4Mocarze142662 - 33
5Piast141964 - 36
6Juniorzy141531 - 38
7Kitsune141036 - 74
8PMCIW14114 – 142

Klasyfikacja strzelców

Liczba goliNazwisko i imię
32Warsz Damian
23Mirosław Dariusz
18Grochowski Ryszard, Żuk Wojciech
15Łukaszuk Robert, Sobieszek Marek
13Świć Jacek, Łabęcki Konrad, Mańko Bartosz, Sobieszek Łukasz
12Trościańczyk Bartłomiej
11Król Maciej, Musikowski Jacek
10Cholewa Waldemar
9Waszczuk Tomasz, Jaroszewicz Krzysztof, Cholewa Cezary
8Orzechowski Maciej
7Cholewa Piotr
6Supryn Adrian, Mierzwiński Paweł, Kazubek Krystian
5Belniak Wojciech I (Popiołek), Kot Grzegorz, Stec Sebastian, Łoziński Łukasz, Król Piotr, Dąbkowski Alan
4Garbala Mariusz, Zarzecki Mateusz, Sobieszek Damian, Bąk Krystian, Górny Patryk, Sosnowski Leszek, Baryła Mateusz, Warpas Paweł, Wadowski Wiesław, Musikowski Piotr
3Belniak Wojciech II, Zazuwiak Daniel, Grądek Jerzy, Juchimiuk Adrian
2Pietraszek Krzysztof, Belniak Krzysztof, Kaliński Aleks, Kiszka Sebastian, Karwowski Paweł, Wadowski Jakub, Wójtowicz Arkadiusz, Król Marcin, Jamrowski Piotr, Masłowski Zbigniew
1Gruba Marek, Chudek Maciej, Wójtowicz Kamil, Konarski Paweł, Sobieszek Konrad, Kijek Mateusz, Abramek Cezary, Kowalczyk Mateusz, Supryn Dominik, Musikowski Marcin, Karczmarz Paweł, Pałys Łukasz, Truba Karol
8 - bramek samobójczych

Wyniki meczów szóstej kolejki rozgrywek (18.02.2018 r.)

Lp.Nazwy drużynWyniki meczów
1.PMCIW – Juniorzy1 - 8
2.Kitsune - Czemierniki2 - 8
3.Juniorzy - Mocarze2 - 2
4.Czemierniki - PMCIW13 - 0
5.Orzeł – PKP Gorzelnia0 - 1
6.Kitsune - Piast3 - 7
7.Mocarze - Orzeł1 - 6
8.Piast - PKP Gorzelnia1 - 2

Tabela po szóstej kolejce rozgrywek:

MiejsceNazwa drużynyMeczePunktyBramki
1PKP Gorzelnia122748 - 22
2Orzeł122551 - 22
3Czemierniki122560 - 20
4Mocarze122356 - 25
5Piast121647 - 31
6Juniorzy121427 - 29
7Kitsune12931 - 67
8PMCIW12111 - 115

Klasyfikacja strzelców (po szóstej kolejce rozgrywek):

Liczba goliNazwisko i imię
30Warsz Damian,
19Mirosław Dariusz,
18Grochowski Ryszard,
15Żuk Wojciech, Łukaszuk Robert,
12Trościańczyk Bartłomiej, Świć Jacek, Sobieszek Marek, Łabęcki Konrad,
10Król Maciej,
9Mańko Bartosz, Sobieszek Łukasz, Musikowski Jacek,
7Waszczuk Tomasz,
6Jaroszewicz Krzysztof, Supryn Adrian, Orzechowski Maciej,
5Belniak Wojciech I (Popiołek), Cholewa Cezary, Kazubek Krystian, Kot Grzegorz, Stec Sebastian, Cholewa Piotr, Łoziński Łukasz,
4Garbala Mariusz, Zarzecki Mateusz, Sobieszek Damian, Bąk Krystian, Cholewa Waldemar, Król Piotr, Dąbkowski Alan, Górny Patryk, Sosnowski Leszek, Baryła Mateusz,
3Belniak Wojciech II, Zazuwiak Daniel, Grądek Jerzy, Juchimiuk Adrian,
2Pietraszek Krzysztof, Wadowski Wiesław, Belniak Krzysztof, Musikowski Piotr, Kaliński Aleks, Kiszka Sebastian, Karwowski Paweł, Wadowski Jakub, Wójtowicz Arkadiusz, Król Marcin,
1Gruba Marek, Chudek Maciej, Wójtowicz Kamil, Konarski Paweł, Masłowski Zbigniew, Sobieszek Konrad, Kijek Mateusz, Abramek Cezary, Kowalczyk Mateusz, Supryn Dominik, Musikowski Marcin, Karczmarz Paweł,
5 - bramek samobójczych

Wyniki meczów piątej kolejki rozgrywek (11.02.2018 r.)

Lp.Nazwy drużynWyniki meczów
1.PKP Gorzelnia – Juniorzy4 - 2
2.Piast – Orzeł1 - 2
3.PKP Gorzelnia - PMCIW8 - 1
4.Piast – Juniorzy1 - 4
5.Kitsune - Mocarze1 - 4
6.Orzeł - Czemierniki3 - 2
7.PMCIW – Kitsune4 - 6
8.Czemierniki – Mocarze3 - 1

Tabela po piątej kolejce rozgrywek:

MiejsceNazwa drużynyMeczePunktyBramki
1Mocarze102253 - 17
2Orzeł102245 - 20
3PKP Gorzelnia102145 - 21
4Czemierniki101939 - 18
5Piast101339 - 26
6Juniorzy101017 - 26
7Kitsune10926 - 52
8PMCIW10110 - 94

Klasyfikacja strzelców (po piątej kolejce rozgrywek):

Liczba goliNazwisko i imię
30Warsz Damian,
16Mirosław Dariusz,
14Grochowski Ryszard, Łukaszuk Robert,
13Żuk Wojciech,
11Trościańczyk Bartłomiej, Świć Jacek,
10Sobieszek Marek,
9Łabęcki Konrad,
8 Mańko Bartosz,
6Sobieszek Łukasz, Jaroszewicz Krzysztof, Supryn Adrian, Król Maciej,
5Orzechowski Maciej, Belniak Wojciech I (Popiołek), Cholewa Cezary,
4Garbala Mariusz, Zarzecki Mateusz, Sobieszek Damian, Kazubek Krystian, Kot Grzegorz, Bąk Krystian, Cholewa Waldemar, Stec Sebastian, Cholewa Piotr, Król Piotr, Waszczuk Tomasz,
3Belniak Wojciech II, Dąbkowski Alan, Musikowski Jacek, Górny Patryk, Zazuwiak Daniel, Sosnowski Leszek,
2Pietraszek Krzysztof, Baryła Mateusz, Wadowski Wiesław, Grądek Jerzy, Łoziński Łukasz, Belniak Krzysztof, Musikowski Piotr, Kaliński Aleks, Kiszka Sebastian, Karwowski Paweł, Wadowski Jakub,
1Gruba Marek, Chudek Maciej, Król Marcin, Wójtowicz Kamil, Konarski Paweł, Masłowski Zbigniew, Sobieszek Konrad, Kijek Mateusz, Abramek Cezary, Kowalczyk Mateusz, Supryn Dominik,
4 - bramki samobójcze

Wyniki meczów czwartej kolejki rozgrywek (4.02.2018 r.)

Lp.Nazwy drużynWyniki meczów
1.Juniorzy – Kitsune1 - 3
2.PKP Gorzelnia – Czemierniki0 - 1
3.Orzeł – Juniorzy3 - 1
4.Kitsune – PKP Gorzelnia2 - 3
5.PMCIW – Mocarze1 - 16
6.Piast - Czemierniki5 - 4
7.PMCIW – Orzeł0 - 9
8.Mocarze – Piast3 - 3

Tabela po czwartej kolejce rozgrywek:

MiejsceNazwa drużynyMeczePunktyBramki
1Mocarze81948 - 13
2Orzeł81640 - 17
3Czemierniki81634 - 14
4PKP Gorzelnia81533 - 18
5Piast81337 - 20
6Juniorzy8711 - 21
7Kitsune8617 - 44
8PMCIW815 - 78

Klasyfikacja strzelców (po czwartej kolejce rozgrywek):

Liczba goliNazwisko i imię
29Warsz Damian
14Mirosław Dariusz, Grochowski Ryszard,
13Żuk Wojciech,
9Trościańczyk Bartłomiej, Sobieszek Marek,
8Łabęcki Konrad,
7Łukaszuk Robert, Świć Jacek, Mańko Bartosz,
6Sobieszek Łukasz,
5Orzechowski Maciej, Belniak Wojciech I (Popiołek), Cholewa Cezary,
4Garbala Mariusz, Zarzecki Mateusz, Sobieszek Damian,
3Belniak Wojciech II, Kazubek Krystian, Dąbkowski Alan, Kot Grzegorz, Supryn Adrian, Bąk Krystian, Musikowski Jacek, Król Piotr, Cholewa Waldemar, Stec Sebastian, Górny Patryk, Zazuwiak Daniel, Cholewa Piotr, Jaroszewicz Krzysztof, Sosnowski Leszek, Waszczuk Tomasz,
2Pietraszek Krzysztof, Baryła Mateusz, Wadowski Wiesław, Grądek Jerzy, Łoziński Łukasz, Belniak Krzysztof,
1Gruba Marek, Wadowski Jakub, Chudek Maciej, Król Marcin, Wójtowicz Kamil, Król Maciej, Konarski Paweł, Masłowski Zbigniew, Sobieszek Konrad, Kijek Mateusz, Abramek Cezary,
4 - bramki samobójcze

Nowym liderem (28.01.2018 r.) została drużyna Mocarzy, która wykorzystała potknięcie dotychczasowych liderów PKP Gorzelnia oraz wiceliderów drużynę z Czemiernik. Warto zauważyć, że zespoły Orła i Piasta odniosły w tej kolejce po dwa zwycięstwa i nie składają broni w walce o końcowy triumf w rozgrywkach. W klasyfikacji strzelców nadal na prowadzeniu jest Damian Warsz z 15 golami. W grupie pościgowej znajdują się Dariusz Mirosław i Ryszard Grochowski z 13 trafieniami do bramki.

Wyniki meczów trzeciej kolejki rozgrywek (28.01.2018 r.)

Lp.Nazwy drużynWyniki meczów
1.Piast – Kitsune7 - 1
2.PMCIW - Czemierniki1 - 10
3.Orzeł - Kitsune10 - 2
4.PMCIW – Piast1 - 15
5.PKP Gorzelnia – Mocarze0 - 5
6.Czemierniki – Juniorzy0 - 2
7.PKP Gorzelnia – Orzeł4 - 7
8.Juniorzy - Mocarze1 - 2

Tabela po trzeciej kolejce rozgrywek:

MiejsceNazwa drużynyMeczePunktyBramki
1Mocarze61529 - 9
2Czemierniki61329 - 9
3PKP Gorzelnia61230 - 15
4Orzeł61028 - 16
5Piast6929 - 13
6Juniorzy679 - 15
7Kitsune6312 - 40
8PMCIW614 - 53

Klasyfikacja strzelców (po trzeciej kolejce rozgrywek):

Liczba goliNazwisko i imię
15Warsz Damian
13Mirosław Dariusz, Grochowski Ryszard,
9Żuk Wojciech, Trościańczyk Bartłomiej,
7Łukaszuk Robert,
6Łabęcki Konrad, Sobieszek Marek,
5Orzechowski Maciej, Belniak Wojciech I (Popiołek), Mańko Bartosz, Cholewa Cezary,
4Świć Jacek, Garbala Mariusz,
3Belniak Wojciech II, Kazubek Krystian, Dąbkowski Alan, Kot Grzegorz, Supryn Adrian, Bąk Krystian, Musikowski Jacek, Król Piotr, Cholewa Waldemar, Stec Sebastian, Górny Patryk,
2Pietraszek Krzysztof, Sobieszek Damian, Zazuwiak Daniel, Cholewa Piotr, Baryła Mateusz, Jaroszewicz Krzysztof, Sosnowski Leszek, Wadowski Wiesław,
1Gruba Marek, Wadowski Jakub, Chudek Maciej, Waszczuk Tomasz, Król Marcin, Wójtowicz Kamil, Król Maciej, Konarski Paweł, Masłowski Zbigniew, Sobieszek Konrad, Grądek Jerzy,
4 - bramki samobójcze

Wyniki meczów drugiej kolejki rozgrywek (21.01.2018 r.)

Lp.Nazwy drużynWyniki meczów
1.Czemierniki - Mocarze3 - 1
2.PKP Gorzelnia - Juniorzy5 - 2
3.Mocarze - Orzeł4 - 2
4.Czemierniki - Kitsune10 - 2
5.Piast - PKP Gorzelnia1 - 3
6.PMCIW – Juniorzy0 - 0
7.Piast - Orzeł3 - 1
8.Kitsune - PMCIW5 - 1

Tabela po drugiej kolejce rozgrywek:

MiejsceNazwa drużynyMeczePunktyBramki
1PKP Gorzelnia41226 - 3
2Czemierniki41019 - 6
3Mocarze4922 - 8
4Orzeł4411 - 10
5Juniorzy446 - 13
6Piast437 - 11
7Kitsune439 - 23
8PMCIW412 - 28

Klasyfikacja strzelców (po drugiej kolejce rozgrywek):

Liczba goliNazwisko i imię
12Warsz Damian
10Mirosław Dariusz
7Łukaszuk Robert
5Orzechowski Maciej, Trościańczyk Bartłomiej, Sobieszek Marek, Belniak Wojciech I (Popiołek)
3Belniak Wojciech II, Kazubek Krystian, Dąbkowski Alan, Kot Grzegorz, Supryn Adrian, Bąk Krystian, Musikowski Jacek,
2Pietraszek Krzysztof, Sobieszek Damian, Król Piotr, Świć Jacek, Zazuwiak Daniel, Garbala Mariusz
1Żuk Wojciech, Gruba Marek, Wadowski Jakub, Wadowski Wiesław, Chudek Maciej, Sosnowski Leszek, Mańko Bartosz, Cholewa Waldemar, Cholewa Cezary, Cholewa Piotr, Stec Sebastian, Grochowski Ryszard, Waszczuk Tomasz, Król Marcin, Baryła Mateusz, Wójtowicz Kamil, Górny Patryk
3 - bramki samobójcze

Wyniki meczów pierwszej kolejki rozgrywek (14.01.2018 r.)

Lp.Nazwy drużynWyniki meczów
1.Orzeł – Juniorzy6 – 1
2.PMCIW – Mocarze1 - 13
3.Orzeł – Czemierniki2 - 2
4.Piast – Juniorzy2 - 3
5. Mocarze – Kitsune 4 - 2
6.PMCIW – PKP Gorzelnia0 - 10
7.Piast – Czemierniki1 - 4
8.Kitsune– PKP Gorzelnia0 - 8

Tabela po pierwszej kolejce rozgrywek:

MiejsceNazwa drużynyMeczePunktyBramki
1PKP Gorzelnia2618 - 0
2Mocarze2617 - 3
3Orzeł248 - 3
4Czemierniki246 - 3
5Juniorzy234 - 8
6Piast203 - 7
7Kitsune202 - 12
8PMCIW201 - 23

Klasyfikacja strzelców (po pierwszej kolejce rozgrywek):

Liczba goliNazwisko i imię
10Warsz Damian
5Orzechowski Maciej, Trościańczyk Bartłomiej,
4Sobieszek Marek, Belniak Wojciech I (Popiołek),
3Belniak Wojciech II, Kazubek Krystian, Mirosław Dariusz, Dąbkowski Alan,
2Pietraszek Krzysztof, Kot Grzegorz, Sobieszek Damian,
1Żuk Wojciech, Zazuwiak Daniel, Gruba Marek, Musikowski Jacek, Garbala Mariusz, Wadowski Jakub, Wadowski Wiesław, Chudek Maciej, Król Piotr, Świć Jacek, Bąk Krystian,
2 - bramki samobójcze
Do pobrania:

Terminarz rozgrywek Ligi Halowej 2018 – Gm. Czemierniki (PDF)