Coraz bliżej Święta!!!

Powiększ obraz
W centrum Czemiernik ustawiona została choinka, która jest prezentem mikołajkowo-świątecznym dla mieszkańców gminy Czemierniki. Ta piękna choinka zabłysła na naszym rynku z inicjatywy Pana Wójta i dwóch wspomagających go „elfów”, ustawiona została przez niezawodną ekipę pracowników Urzędu Gminy wspartych przez monterów i podnośnik z posterunku energetycznego w Radzyniu Podlaskim, a jej zakup został sfinansowany w całości dzięki WSPANIAŁYM DARCZYŃCOM: Firma Strabag – sponsor główny, Marek Janiszek z Łukowa, Michał Widomski z Kamionki, Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Czemiernikach z przewodniczącą Anną Lejczyk, Ubezpieczenia Filipek, Radni Gminy Czemierniki, Wójt Gminy Arkadiusz Filipek i Pracownicy Urzędu Gminy w Czemiernikach.
Serdecznie wszystkim dziękujemy, gdyż bez środków finansowych od naszych darczyńców nie bylibyśmy w stanie zrealizować tego projektu.
Mamy nadzieję, że ta niespodzianka sprawi, iż czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia będzie jeszcze przyjemniejszy i radośniejszy.

fot. Just Married – dziękujemy!!!