LIGA HALOWA 2020

Drużyna Orła po wygraniu wysoko w dwóch spotkaniach umacnia się na pierwszym miejscu w tabeli . Nowym liderem strzelców zostaje Wojciech Żuk /Orzeł/ z dorobkiem 29 goli. W ostatniej kolejce dojdzie do meczu na szczycie pomiędzy Orłem a drużyną  Juniorów, który zdecyduje  o wyłonieniu zwycięzcy rozgrywek.

Kolejka Nr 6 – dnia 16.02.2020 r.

Lp Nazwa drużyn Wyniki
1. Orzeł – Niewęgłosz 9 – 3
2.  Lichty Squad – Mocarze 2 – 6
3. Orzeł – Wierzchowiny 16 – 2
4. Lichty Squad   –  Niewęgłosz 2 – 2
5. Juniorzy – Koledzy 1 – 2
6. Family Team – Mocarze 1 – 6
7. Juniorzy – Wierzchowiny 6 – 3
8. Family Team – Koledzy 0 – 5


Tabela:

Miejsce Nazwa drużyny Punkty Gole
1 Orzeł 30 63 – 21
2 Koledzy 28 53 – 19
3 Juniorzy 25 40 – 20
4 Mocarze 19 48 – 34
5 Family Team 16 36 – 37
6 Wierzchowiny 9 18 – 66
7 Niewęgłosz 7 19 – 44
8 Lichty Squad 4 20 – 56

 

Klasyfikacja strzelców:

Liczba goli Nazwisko i imię
29 Żuk Wojciech,
25 Sobieszek Marek,
24 Mirosław Dariusz,
13 Dobosz Kacper ,
11 Świć Jacek, Krajanowski Krystian,
9 Góralski Piotr,
7 Warsz Damian,  Cholewa Piotr, Niewęgłowski Karol,
6 Baryła Mateusz, Dobosz Konrad, Garbala Mariusz,
5 Chudek Bartosz, Szczygielski Konrad, Dąbrowski Przemysław, Cholewa Waldemar, Steć Wojciech, Borysiuk Jacek, Szymański Daniel,
4 Waszczuk Tomasz, Król Maciej, Sobieszek Damian, Delążek Mikołaj, Dąbrowski Krystian, Marciniak Jakub,
3 Cholewa Paweł, Masłowski Zbysław, Kazubek Krystian, Cholewa Cezary, Warpas Paweł, Zarzecki Mateusz, Sosnowski Leszek,
2 Zdziennicki Mateusz,  Kiszka Sebastian, Łoziński Łukasz, Kaliński Aleks, Jędrys Adam, Bożyk Maciej, Golec Mikołaj, Grochowski Arkadiusz, Leszcz Gabriel, Tokarzewski Dominik, Musikowski Marcin, Galiński Patryk, Zabielski Łukasz,
1 Wójcik Mateusz, Wójtowicz Arkadiusz, Orzechowski Maciej, Kocyła Dariusz, Janasz Rafał, Siudaj Bartłomiej,  Krzeczkowski Marcin, Szymański Konrad, Rycaj Dominik, Rycaj Karol, Łukaszuk Norbert, Krzeczkowski Kacper, Szymański Sebastian, Kot Grzegorz, Abramek Cezary, Garbala Kacper, Krzeczkowski Gabriel,
4  bramka samobójcza

Kolejka Nr 7 – dnia 23.02.2020 r.

Lp Nazwa drużyn Godz.
1. Juniorzy – Niewęgłosz 1030
2.  Wierzchowiny – Koledzy 1100
3. Niewęgłosz – Family Team 1130
4. Wierzchowiny – Mocarze 1200
5. Niewęgłosz – Koledzy 1230
6. Orzeł – Juniorzy 1300
7. Lichty Squad – Family Team 1330
8. Mocarze – Orzeł 1400
9. Lichty Squad – Juniorzy 1430

 

Drużyna Juniorów dzięki zdobytemu kompletowi punktów w trzech meczach awansowała na drugie miejsce w tabeli ze stratą 2 punktów do lidera mając jeszcze zaległy mecz z zespołem z Niewęgłosza. W najciekawszym meczu tego dnia Orzeł przegrywa z Kolegami 1 – 5. Mimo to nadal pozostaje na pierwszym miejscu w tabeli. Nowym liderem strzelców jest Dariusz Mirosław „Koledzy” z dorobkiem 20 bramek.

Następna kolejka w dniu 16.02.2020 r. rozpocznie się o godz. 10.
Poniżej przedstawiamy komplet wyników:

Kolejka Nr 5 – dnia 09.02.2020 r.

Lp Nazwa drużyn Wyniki
1. Juniorzy – Wierzchowiny 1 – 0
2. Orzeł – Koledzy 1 – 5
3. Wierzchowiny – Niewęgłosz 2 – 1
4.    Koledzy –  Lichty Squad 8 – 2
5. Mocarze – Juniorzy 3 – 5
6. Orzeł – Family Team 5 – 1
7. Lichty Squad – Wierzchowiny 3 – 4
8. Mocarze – Niewęgłosz 4 – 2
9. Family Team – Juniorzy 2 – 3

 

Tabela:

Miejsce Nazwa drużyny Punkty Gole
1 Orzeł 24 38 – 16
2 Juniorzy 22 33 – 15
3 Koledzy 22 46 – 18
4 Family Team 16 35 – 26
5 Mocarze 13 36 – 31
6 Wierzchowiny 9 13 – 44
7 Niewęgłosz 6 14 – 33
8 Lichty Squad 3 16 – 48

* przy równej liczbie punktów o kolejności miejsc decyduje wynik bezpośredniego spotkania

Zaległy mecze Juniorzy – Niewęgłosz zostanie rozegrany w innym terminie.

 

Klasyfikacja strzelców:

Liczba goli Nazwisko i imię
20 Mirosław Dariusz,
18 Sobieszek Marek,
13 Żuk Wojciech,
11 Świć Jacek, Krajanowski Krystian,
10 Dobosz Kacper ,
7 Warsz Damian,
6 Cholewa Piotr, Niewęgłowski Karol, Góralski Piotr,
5 Chudek Bartosz, Szczygielski Konrad, Dąbrowski Przemysław, Cholewa Waldemar, Baryła Mateusz,
4 Waszczuk Tomasz, Dobosz Konrad, Steć Wojciech, Król Maciej,
3 Cholewa Paweł, Masłowski Zbysław, Kazubek Krystian, Szymański Daniel, Cholewa Cezary, Warpas Paweł, Borysiuk Jacek, Zarzecki Mateusz,
2 Zdziennicki Mateusz,  Kiszka Sebastian, Łoziński Łukasz, Kaliński Aleks, Jędrys Adam, Sosnowski Leszek, Sobieszek Damian, Bożyk Maciej, Golec Mikołaj, Garbala Mariusz, Grochowski Arkadiusz, Leszcz Gabriel, Tokarzewski Dominik, Dąbrowski Krystian, Delązek Mikołaj,
1 Wójcik Mateusz, Wójtowicz Arkadiusz, Orzechowski Maciej, Kocyła Dariusz, Janasz Rafał, Siudaj Bartłomiej,  Krzeczkowski Marcin, Szymański Konrad, Rycaj Dominik, Rycaj Karol, Łukaszuk Norbert, Krzeczkowski Kacper, Zabielski Łukasz, Kot Grzegorz, Marciniak Jakub, Abramek Cezary,
3  bramka samobójcza

Kolejka Nr 6 – dnia 16.02.2020 r.

Lp Nazwa drużyn Godz.
1. Orzeł – Niewęgłosz 1000
2.  Lichty Squad – Mocarze 1030
3. Orzeł – Wierzchowiny 1100
4. Lichty Squad   –  Niewęgłosz 1130
5. Juniorzy – Koledzy 1200
6. Family Team – Mocarze 1230
7. Juniorzy – Wierzchowiny 1300
8. Family Team – Koledzy 1330

 

 

Kolejka Nr 4 – dnia 02.02.2020 r.

Lp Nazwa drużyn Wyniki
1. Koledzy – Mocarze 6 – 1
2. Orzeł – Lichty Squad 7 – 1
3. Family Team – Koledzy 0 – 0
4. Lichty Squad   –  Mocarze 4 – 3
5. Orzeł – Niewęgłosz 4 – 0
6. Family Team – Wierzchowiny 7 – 0

 

Tabela:

Miejsce Nazwa drużyny Punkty Gole
1 Orzeł 21 32 – 10
2 Koledzy 16 33 – 15
3 Family Team 16 32 – 18
4 Juniorzy 13 24 – 10
5 Mocarze 10 29 – 24
6 Niewęgłosz 6 11 – 27
7 Wierzchowiny 3 7 – 39
8 Lichty Squad 3 11 – 36

* przy równej liczbie punktów o kolejności miejsc decyduje wynik bezpośredniego spotkania

Mecze Juniorzy – Niewęgłosz i Juniorzy – Wierzchowiny zostają przełożone na inny termin
z powodu uczestnictwa drużyny Juniorów w turnieju organizowanym przez BOZPN.

 

Klasyfikacja strzelców:

Liczba goli Nazwisko i imię
14 Sobieszek Marek,
13 Mirosław Dariusz,
12 Żuk Wojciech,
11 Świć Jacek, Krajanowski Krystian,
9 Dobosz Kacper ,
7 Warsz Damian,
5 Chudek Bartosz,
4 Cholewa Piotr, Szczygielski Konrad, Waszczuk Tomasz, Niewęgłowski Karol, Dąbrowski Przemysław, Dobosz Konrad,
3 Cholewa Paweł, Masłowski Zbysław,  Baryła Mateusz, Kazubek Krystian, Steć Wojciech, Cholewa Waldemar, Góralski Piotr,
2 Zdziennicki Mateusz, Cholewa Cezary, Król Maciej, Kiszka Sebastian, Łoziński Łukasz, Kaliński Aleks, Jędrys Adam, Sosnowski Leszek, Sobieszek Damian, Bożyk Maciej,
1 Wójcik Mateusz, Wójtowicz Arkadiusz, Dąbrowski Krystian, Orzechowski Maciej, Kocyła Dariusz, Warpas Paweł, Leszcz Gabriel, Janasz Rafał, Siudaj Bartłomiej,  Delązek Mikołaj, Krzeczkowski Marcin, Borysiuk Jacek, Szymański Konrad, Rycaj Dominik, Rycaj Karol, Zarzecki Mateusz, Łukaszuk Norbert, Krzeczkowski Kacper, Tokarzewski Dominik, Zabielski Łukasz,
3  bramka samobójcza

 

W trzeci weekend Ligi Halowej w Czemiernikach doszło do ciekawej konfrontacji drużyn, w której Orzeł przegrywa swój pierwszy mecz w lidze z Juniorami 1- 2, ale nadal utrzymuje fotel lidera. W kolejnym meczu Juniorzy remisują z Mocarzami 1 – 1 i awansują na drugie miejsce w tabeli. Miejsce na podium traci Family Team po przegranym meczu z Orłem 2 – 5. Na najniższym stopniu podium znajduje się zespół Koledzy dzięki zdobytemu kompletowi punktów w tej kolejce i lepszemu bilansowi bramkowemu. W klasyfikacji króla strzelców prowadzi Marek Sobieszek (Mocarze)  z dorobkiem 12 goli.

Wyniki spotkań z dnia 26.01.2020 r. :

Lp Nazwa drużyn Wyniki
1. Lichty Squad – Family Team 1 – 3
2. Orzeł  – Juniorzy 1 – 2
3. Lichty Squad – Koledzy 2 – 5
4.    Family Team –  Orzeł 2 – 5
5. Wierzchowiny – Niewęgłosz 1 – 2
6. Juniorzy – Mocarze 1 – 1
7. Koledzy – Niewęgłosz 5 – 0
8. Mocarze – Wierzchowiny 7 – 1

 

Tabela:

Miejsce Nazwa drużyny Punkty Gole
1 Orzeł 15 21 – 9
2 Juniorzy 13 24 – 10
3 Koledzy 12 27 – 14
4 Family Team 12 25 – 18
5 Mocarze 10 25 – 14
6 Niewęgłosz 6 11 – 23
7 Wierzchowiny 3 7 – 32
8 Lichty Squad 0 6 – 26

* przy równej liczbie punktów o kolejności miejsc decyduje korzystniejszy bilans bramkowy

 

 

Klasyfikacja strzelców:

Liczba goli Nazwisko i imię
12 Sobieszek Marek,
11 Mirosław Dariusz,
10 Świć Jacek,
9 Dobosz Kacper , Krajanowski Krystian,
7 Warsz Damian,
6 Żuk Wojciech,
5 Chudek Bartosz,
4 Cholewa Piotr, Szczygielski Konrad, Waszczuk Tomasz,
3 Dąbrowski Przemysław, Cholewa Paweł, Masłowski Zbysław,  Baryła Mateusz, Kazubek Krystian, Steć Wojciech, Dobosz Konrad,
2 Zdziennicki Mateusz, Niewęgłowski Karol, Cholewa Cezary, Król Maciej, Kiszka Sebastian, Łoziński Łukasz, Kaliński Aleks, Jędrys Adam,
1 Wójcik Mateusz, Wójtowicz Arkadiusz, Bożyk Maciej, Dąbrowski Krystian, Orzechowski Maciej, Kocyła Dariusz, Warpas Paweł, Leszcz Gabriel, Janasz Rafał, Siudaj Bartłomiej,  Sobieszek Damian, Delązek Mikołaj, Krzeczkowski Marcin, Borysiuk Jacek, Szymański Konrad, Rycaj Dominik, Rycaj Karol,
2  bramka samobójcza

Kolejka Nr 4 – dnia 02.02.2020 r.

Lp Nazwa drużyn Godziny meczów
1. Koledzy – Mocarze 1100
2. Orzeł – Lichty Squad 1130
3. Family Team – Koledzy 1200
4. Lichty Squad   –  Mocarze 1230
5. Orzeł – Niewęgłosz 1300
6. Family Team – Wierzchowiny 1330

Mecze Juniorzy – Niewęgłosz i Juniorzy – Wierzchowiny zostają przełożone na inny termin
z powodu uczestnictwa drużyny Juniorów w turnieju organizowanym przez BOZPN.

W drugiej kolejce Ligi Halowej w Czemiernikach doszło do meczu na szczycie, w którym drużyna Orła po zaciętym meczu pokonała Mocarzy 3 – 2.  Dotychczasowy lider  Mocarze sensacyjnie przegrał również z zespołem Koledzy 1 – 3 i spadł na 5 miejsce w tabeli. Z kompletem zwycięstw prowadzi Orzeł. Miejsca na podium uzupełniają  drużyny  Family Team oraz Juniorzy. Nowym liderem  strzelców został Kacper Dobosz (Juniorzy) z dorobkiem 9 goli.

Wyniki spotkań z dnia 19.01.2020 r. :

Lp Nazwa drużyn Wyniki
1. Juniorzy – Niewęgłosz 5 – 1
2. Wierzchowiny  – Family Team 2 – 10
3. Lichty Squad – Juniorzy 1 – 7
4.    Family Team –  Niewęgłosz 5 – 1
5. Orzeł – Mocarze 3 – 2
6. Koledzy – Wierzchowiny 10 – 0
7. Orzeł  – Lichty Squad 5 – 2
8. Mocarze – Koledzy 1 – 3

 

Tabela:

Miejsce Nazwa drużyny Punkty Gole
1 Orzeł 12 15 – 5
2 Family Team 9 20 – 12
3 Juniorzy 9 21 – 8
4 Koledzy 6 17 – 12
5 Mocarze 6 17 – 12
6 Niewęgłosz 3 9 – 17
7 Wierzchowiny 3 5 – 23
8 Lichty Squad 0 3 – 18

* przy równej liczbie punktów o kolejności miejsc decyduje wynik  bezpośredniego meczu miedzy
drużynami

 

Klasyfikacja strzelców:

Liczba goli Nazwisko i imię
9 Dobosz Kacper ,
8 Krajanowski Krystian, Świć Jacek, Mirosław Dariusz,
7 Sobieszek Marek,
6 Warsz Damian,
4 Żuk Wojciech,
3  Cholewa Piotr, Szczygielski Konrad, Dąbrowski Przemysław, Cholewa Paweł, Masłowski Zbysław,  Baryła Mateusz, Kazubek Krystian,
2 Zdziennicki Mateusz, Steć Wojciech, Waszczuk Tomasz, Niewęgłowski Karol, Chudek Bartosz, Cholewa Cezary,
1 Wójcik Mateusz, Wójtowicz Arkadiusz, Król Maciej, Bożyk Maciej, Dąbrowski Krystian, Kiszka Sebastian, Orzechowski Maciej, Kocyła Dariusz, Warpas Paweł, Leszcz Gabriel, Łoziński Łukasz, Janasz Rafał, Siudaj Bartłomiej, Dobosz Konrad,
1  bramka samobójcza

 

Kolejka Nr 3 – dnia 26.01.2020 r.

Lp Nazwa drużyn Wyniki
1. Lichty Squad – Family Team 1100
2. Orzeł – Juniorzy 1130
3. Lichty Squad – Koledzy 1200
4.    Family Team –  Orzeł 1230
5. Wierzchowiny – Niewęgłosz 1300
6. Juniorzy – Mocarze 1330
7. Koledzy – Niewęgłosz 1400
8. Mocarze – Wierzchowiny 1430

 

W minioną niedzielę w Czemiernikach tradycyjnie już rozpoczęła się Liga Halowa dla młodzieży i dorosłych. Po pierwszej kolejce na prowadzeniu w tabeli z kompletem punktów są drużyny Mocarzy oraz Orła. Liderem klasyfikacji strzelców został  Marek Sobieszek  z 7 bramkami (Mocarze).

Przedstawiamy wyniki spotkań:

Lp Nazwa drużyn Wyniki
1. Orzeł  – Wierzchowiny 3 – 0
2. Lichty Squad – Niewęgłosz 0 – 3
3. Orzeł – Koledzy 4 – 1
4.    Wierzchowiny –  Lichty Squad 3 – 0
5. Juniorzy – Family Team 2 – 3
6. Mocarze – Niewęgłosz 7 – 4
7. Juniorzy  – Koledzy 7 – 3
8. Mocarze – Family Team 7 – 2

 

Tabela:

Miejsce Nazwa drużyny Punkty Gole
1 Mocarze 6 14 – 6
2 Orzeł 6 7 – 1
3 Juniorzy 3 9 – 6
4 Niewęgłosz 3 7 – 7
5 Wierzchowiny 3 3 – 3
6 Family Team 3 5 – 9
7 Koledzy 0 4 – 11
8 Lichty Squad 0 0 – 6

* przy równej liczbie punktów o kolejności miejsc decyduje bilans bramkowy

 

Klasyfikacja strzelców:

Liczba goli Nazwisko i imię
7 Sobieszek Marek
3  Żuk Wojciech, Dobosz Kacper, Warsz Damian
2 Zdziennicki Mateusz ,  Cholewa Piotr, Mirosław Dariusz, Krajanowski Krystian, Świć Jacek, Szczygielski Konrad,
1 Dąbrowski Przemysław, Wójcik Mateusz, Wójtowicz Arkadiusz, Król Maciej, Bożyk Maciej, Kazubek Krystian, Dąbrowski Krystian, Steć Wojciech, Kiszka Sebastian, Orzechowski Maciej, Kocyła Dariusz,
1  bramka samobójcza

 

Następna kolejka planowana jest na 19 stycznia.