Mistrzowie Powiatu w Piłkę Nożną kat. chłopców U – 10

Powiększ obraz

Miło nam poinformować, że dnia 31 października w Kąkolewnicy drużyna „Orlik” Czemierniki reprezentująca Zespół Szkół w Czemiernikach w kategorii chłopców U -10 wygrała  XIX Edycję Powiatowego Turnieju „ Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU”. Drużyna wybrana była z zawodników, którzy uczestniczyli w pozalekcyjnych  zajęciach organizowanych przez animatora sportu na orliku lub w hali sportowej.

W turnieju w Kąkolewnicy nasza drużyna zmierzyła się z 3 zespołami i osiągnęła komplet zwycięstw. Poniżej  przedstawiamy wyniki rozegranych spotkań:

Orlik Czemierniki – SP Borki 2 – 0

Orlik Czemierniki – SP 1 Radzyń Podlaski  7 – 0

Orlik Czemierniki – SP Kąkolewnica 2 – 1

Bramki dla zespołu z Czemierniki strzelali:

4 – Bartosz Mirosław

3 – Antoni Kaznowski

2 – Piotr Machoń

1 – Jakub Sokół i Paweł Chudek

 

Pragnę podziękować wszystkim dzieciom za udział w zajęciach pozalekcyjnych na orliku, a w szczególności drużynie, która z sukcesami reprezentowała naszą szkołę w zawodach powiatowych.

Dziękuję p. Zbigniewowi Sznurze za pomoc w prowadzeniu zajęć oraz opiekę nad dziećmi podczas zawodów oraz p. dyr.  Ireneuszowi Kaczorkowi za wypożyczanie sali do treningów.

Jestem wdzięczny p. Waldemarowi Kozakowi, p. Mariuszowi Kaznowskiemu, p. Andrzejowi Bodziakowi i p. Jackowi Niewęgłowskiemu za pomoc w wyjazdach na mecze towarzyskie do Jabłonia i Bork oraz na zawody do Kąkolewnicy.

Mam nadzieję, że zawodnicy będą dalej sumienie i systematycznie  trenować, żeby podnosić swoje umiejętności piłkarskie, by w przyszłości odnosić kolejne sukcesy sportowe.

 

Animator Sportu

Sebastian Sznura