Jesteś tutaj:

PRZYGOTOWANIE STRATEGII ROZWOJU PONADLOKALNEGO

Czytaj więcej o: PRZYGOTOWANIE STRATEGII ROZWOJU PONADLOKALNEGO

Miasto Radzyń Podlaski, Powiat Radzyński a także gminy: Borki, Czemierniki, Komarówka Podlaska, Radzyń Podlaski, Ulan Majorat i Wohyń przystąpiły do opracowania Strategii Rozwoju Ponadlokalnego. Wspólny dokument przełoży się na wzmocnienie współpracy pomiędzy partnerami i będzie stanowił podstawę dla przedsięwzięć prowadzących do osiągnięcia określonych celów, mających realne korzyści dla wszystkich mieszkańców obszaru. Strategia Rozwoju Ponadlokalnego będzie istotnym dokumentem pozwalającym na uzyskanie dotacji unijnych w latach 2021-2027.

W ramach procesu partycypacyjnego opracowania dokumentu przewidziano przede wszystkim wykorzystanie narzędzi takich jak: ankieta online oraz otwarte spotkania z mieszkańcami. Ogłoszenie o spotkaniu konsultacyjnym pojawi się na naszej stronie internetowej w najbliższym czasie. W chwili obecnej zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o wypełnienie ankiety partycypacyjnej znajdującej się pod linkiem: https://docs.google.com/forms/d/1MBW7113IJ7PYGzDieMXtGSLLbnwgQ0EEDfMmzxsHQmU/edit?usp=sharing

Swoje opinie można przesłać również w formie mailowej na adres: anna.kusek@czemierniki.eu w terminie do 31 lipca 2021 r.

Czytaj więcej „PRZYGOTOWANIE STRATEGII ROZWOJU PONADLOKALNEGO”

Do góry