Jesteś tutaj:

Zbiórka na Antosię Bober – mieszkankę Radzynia Podlaskiego

Czytaj więcej o: Zbiórka na Antosię Bober – mieszkankę Radzynia Podlaskiego

Antosia Bober to mała dziewczynka z Radzynia Podlaskiego, która urodziła się z wrodzoną, bardzo rzadką i skomplikowaną wadą serca – anomalia Ebsteina, ubytek w przegrodzie międzyprzedsionkowej i międzykomorowej, zwężenia zastawki pnia płucnego. Jedynym ratunkiem jest dla niej operacja w USA w UPMC Children’s Hospital w Pittsburghu. Zabieg ten kosztuje ponad milion złotych!!!

Wzorem gmin powiatu radzyńskiego, pragniemy przyłączyć się do tej akcji charytatywnej.

Wszystkich mieszkańców Gminy Czemierniki zachęcamy do wsparcia zbiórki na leczenie małej Antosi. Okażmy się solidarni w obliczu tragedii rodziny i swego rodzaju wyzwania dla nas.

Akcję można wesprzeć przez dokonanie wpłaty na zbiórkę zweryfikowaną przez Fundację Siepomaga.

Numer rachunku do dokonywania wpłat wskazany jest na poniższym plakacie.

Jednocześnie informujemy, że w sklepach w miejscowości Czemierniki pojawią się puszki przeznaczone na zbiórkę na ten cel.

Ponadto na utworzonej na portalu Facebook grupie Licytacje dla Antosi-Antosia Bober-Małe serduszko, wielka nadzieje na życie pojawi się licytacja najnowszych gadżetów promocyjnych Gminy Czemierniki – proszę śledzić – będzie warto.

Dodatkowo, podczas Kiermaszu Wielkanocnego zaplanowanego na dzień 21.03.2021r. (niedziela) w centrum Czemiernik, będzie można zostawić swoją cegiełkę na leczenie Antosi, w zamian za pudełeczko słodkiego ciastka.

Wszystkich serdecznie zachęcamy do wsparcia tej akcji.

 

Do góry