Jesteś tutaj:

Coraz bliżej Święta!!!

Czytaj więcej o: Coraz bliżej Święta!!!
W centrum Czemiernik ustawiona została choinka, która jest prezentem mikołajkowo-świątecznym dla mieszkańców gminy Czemierniki. Ta piękna choinka zabłysła na naszym rynku z inicjatywy Pana Wójta i dwóch wspomagających go „elfów”, ustawiona została przez niezawodną ekipę pracowników Urzędu Gminy wspartych przez monterów i podnośnik z posterunku energetycznego w Radzyniu Podlaskim, a jej zakup został sfinansowany w całości dzięki WSPANIAŁYM DARCZYŃCOM: Firma Strabag – sponsor główny, Marek Janiszek z Łukowa, Michał Widomski z Kamionki, Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Czemiernikach z przewodniczącą Anną Lejczyk, Ubezpieczenia Filipek, Radni Gminy Czemierniki, Wójt Gminy Arkadiusz Filipek i Pracownicy Urzędu Gminy w Czemiernikach.
Serdecznie wszystkim dziękujemy, gdyż bez środków finansowych od naszych darczyńców nie bylibyśmy w stanie zrealizować tego projektu.
Mamy nadzieję, że ta niespodzianka sprawi, iż czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia będzie jeszcze przyjemniejszy i radośniejszy.

Czytaj więcej „Coraz bliżej Święta!!!”

Akcja Mikołajkowa w miejscowości Wygnanów

Czytaj więcej o: Akcja Mikołajkowa w miejscowości Wygnanów

Sołtys wsi Wygnanów Elżbieta Marek, Radna Rady Gminy Katarzyna Salczyńska oraz członkinie KGW Wygnanów przeprowadzą Akcję Mikołajkową dla najmłodszych, grzecznych mieszkańców wsi Wygnanów. W niedzielę 6 grudnia br. w godzinach popołudniowych przy skrzynkach pocztowych umieszczone zostaną drobne upominki. Drogie dzieci zachowajcie czujność i- pomocnice Św. Mikołaja mogą się zjawić w każdej chwili !!!

Do góry