Jesteś tutaj:

Zakończenie Ferii na Sportowo

25 stycznia 2020 r. animator sportu Sebastian Sznura zorganizował Halowy Turniej w Piłkę Nożną dla dzieci i młodzieży, w którym uczestniczyli uczniowie Zespołu Szkół w Czemiernikach. W zawodach wzięły udział trzy drużyny. Mecze rozgrywano każdy z każdym. Zwycięzcą turnieju został zespół „Czemierniki”. Drugie miejsce wywalczyła drużyna pod nazwą „Rodzina Oleksińskich”. Trzecie miejsce w turnieju zdobyli zawodnicy „Zwykli Ludzie”. Najlepszym strzelcem zawodów okazał się Antoni Kaznowski, który zdobył pięć goli. Uroczystego podsumowania rozgrywek  i wręczenia pamiątkowych dyplomów dokonał Przewodniczący Rady Gminy Marek  Bączek.

TURNIEJ UNIHOKEJA

6 stycznia 2020 r. w hali sportowej  odbył się Turniej w Unihokeja dla mieszkańców gminy Czemierniki.  Do rywalizacji przystąpiło 6 drużyn. Mecze rozgrywano każdy z każdym. Zawody przebiegały w miłej atmosferze i sportowej rywalizacji. Najlepsze drużyny za wywalczone miejsca otrzymały pamiątkowe medale.