Jesteś tutaj:

110-lecie OSP Czemierniki – fotorelacja

22 września br. swoje święto obchodziła Ochotnicza Straż Pożarna w Czemiernikach. Uroczyste obchody 110-lecia tej jednostki rozpoczęła Msza Święta. Następnie wszystkie zaproszone jednostki OSP, młodzieżowa drużyna pożarnicza oraz licznie zgromadzeni goście przemaszerowali pod strażnicę przy ul. Zamkowej, gdzie wręczono medale i odznaczenia strażakom i osobom zasłużonym dla OSP Czemierniki. Dla mieszkańców gminy przygotowana została wystawa pamiątkowych zdjęć i sprzętu pożarniczego z dawnych lat, a nadto można było skosztować smacznej grochówki.

Czytaj więcej „110-lecie OSP Czemierniki – fotorelacja”

Zawiadomienie o konsultacjach społecznych

Na podstawie Zarządzenia nr 55/2019 Wójta Gminy Czemierniki z dnia 30 października 2019 r. w sprawie przeprowadzenia konsultacji zawiadamiam o konsultacjach z radami działalności pożytku publicznego lub organizacjami pozarządowymi i podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i wolontariacie Programu współpracy Gminy Czemierniki z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na rok 2020.

Czytaj więcej „Zawiadomienie o konsultacjach społecznych”

Wirtualny spacer po Dworku w Bełczącu

Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy na wirtualny spacer po Dworku w Bełczącu. Umożliwia to platforma dworek.czemierniki.eu

Znajdą tam Państwo informacje odnośnie samego projektu rozbudowy i przebudowy dworku, jak również aktualności wydarzeń kulturalnych odbywających się w tym miejscu.

III CZEMIERNICKIE MARSZE NIEPODLEGŁOŚCI

W dniu 11 listopada br. (poniedziałek) o godz. 10.00 w Zespole Szkół w Czemiernikach odbędzie się impreza p. III Czemiernickie Marsze Niepodległości. Będzie ona miała charakter rekreacyjno-turystyczny i skierowana jest dla rodzin z dziećmi oraz osób lubiących aktywne spędzanie czasu.

Start i meta: Szkoła Podstawowa w Czemiernikach

Szczegółowy plan i zasady uczestnictwa znajdują się w poniższym pliku

REGULAMIN_2019-1

W imieniu organizatorów Zespół Szkół w Czemiernikach i Szkolne Koło Turystyczno Krajoznawcze zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych.

 

Do góry