Jesteś tutaj:

Puchar Wójta w piłce siatkowej

24 marca 2019 r. na sali gimnastycznej przy Zespole Szkół w Czemiernikach odbył się Turniej o Puchar Wójta w piłce siatkowej. W zawodach udział wzięło sześć drużyn z terenu gminy.

Turniej wygrała drużyna Dream Team. Drugie miejsce zajęła drużyna Mocarze, trzecie – Bańsko Team, zaś czwarte OSP Skoki. Składamy gratulacje dla zwycięzców.

Serdecznie dziękujemy organizatorom i sędziom Sebastianowi Sznurze i Zbigniewowi Sznurze, a także wszystkim drużynom za udział w turnieju i sportową walkę, w tym dwóm drużynom z miejscowości Stoczek.

Czytaj więcej „Puchar Wójta w piłce siatkowej”

Kiermasz Wielkanocny – galeria

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, w dniu 24 marca 2019 r.  w Remizie OSP w Czemiernikach odbyły się warsztaty połączone z kiermaszem wielkanocnym zorganizowane przez KGW Czemierniki. W warsztatach uczestniczyły Panie z Hobby Club w Lubartowie, które zaprezentowały swoje prace i umożliwiły ich nabycie. Zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem mieszkańców gminy, zarówno osób dorosłych, jak i dzieci i młodzieży.

Wójt Gminy oraz Przewodniczący Rady Gminy serdecznie dziękują za zorganizowanie warsztatów KGW Czemierniki na czele z Panią Niną Czarnecką-Bajdą.

Czytaj więcej „Kiermasz Wielkanocny – galeria”

Do góry