Jesteś tutaj:

Turniej unihokeja – galeria

Naród nie może istnieć bez historii a jego pielęgnowanie nie powinno ograniczać się tylko do nauki w szkole.

3 marca 2018 roku w hali sportowej Zespołu Szkół w Czemiernikach zorganizowany został Turniej w Unihokeja dla upamiętnienia Żołnierzy Wyklętych, którzy działali w polskim podziemiu i cierpieli w komunistycznych więzieniach po to, aby nowe pokolenie Polaków mogło żyć w wolnej Polsce.
My dzisiaj winniśmy pamiętać o pokoleniach Tych , którzy walczyli o wolność Ojczyzny w zrywach powstańczych podczas 123 letniej niewoli , podczas wojen i w okresie powojennym, musimy zabiegać o dobre imię Polski w świecie i upominać się o prawdę historyczną. Takimi słowami zwróciła się do uczestników zawodów Alicja Sznura. Z uwagą, w skupieniu wszyscy zebrani wysłuchali przemowy i jak przystało na prawych Polaków w zadumie, minutą ciszy oddali hołd, czcząc Ich pamięć.
Organizator i sędzia zawodów S. Sznura podziękował sponsorowi Pawłowi Świciowi za ufundowanie medali a Z. Sznurze za pomoc w sędziowaniu. Następnie przedstawił wyniki końcowe zawodów.

Trzy zespoły uzyskały taką samą ilość punktów a o kolejności miejsc zadecydowała mała tabela i bilans spotkań między zainteresowanymi drużynami.
Pierwsze miejsce wywalczył zespół Matrix w składzie: W. Cholewa, M. Sałaga , T. Dzięga.
Drugie miejsce zdobyła drużyna Biały Kieł w składzie: P. Świć, D. Kocyła,
M. Krzeczkowski.
Trzecie miejsce zajęła drużyna Salming Team w składzie: D. Kasprowicz,
P. Obrębski, P. Kawecki.
Na czwartym miejscu uplasował się zespół Czemierniki w składzie: W. Wadowski, M. Kondrat, T. Świć.
Pogratulowano zwycięzcom pięknej walki i wręczono pamiątkowe medale. Dziękowano uczestnikom zawodów za udział, sportową postawę i bezpieczną grę.

Liga Halowa 2018

25 lutego 2018 r. w sali sportowej Zespołu Szkół w Czemiernikach zakończyła się kolejna Edycja Ligi Halowej w PN o Puchar Wójta Gminy Czemierniki p. K. Dobrowolskiej, którą zorganizował tradycyjnie p. K. Sobieszek, Pan Z. Sznura, p. S. Sznura, p. P. Jamrowski i p. W. Cholewa. W podziękowaniu za prowadzenie rozgrywek i sędziowanie otrzymali z rąk pani Wójt szklane trofea. Pamiątkową statuetkę otrzymał p. Kazimierz Sobieszek, którą wręczył p. W. Wadowski.
Wszystkie zespoły uczestniczące w rozgrywkach otrzymały pamiątkowe puchary. Pierwsze miejsce wywalczyła drużyna Orła przed zespołem Czemierniki. W końcowej klasyfikacji pierwsza i druga drużyna zdobyły po 31 punktów a o kolejności miejsc zdecydował bilans bezpośrednich meczów pomiędzy zainteresowanymi drużynami. Na najniższym stopniu podium znalazła się drużyna PKP Gorzelnia z dorobkiem 30 punktów.

Wyłoniono króla strzelców ligi halowej, którym został D. Warsz z zespołu Mocarze, który zdobył 32 gole.

Najlepszym bramkarzem w rozgrywkach został P. Jamrowski grający w drużynie Czemierniki.

Puchar dla najstarszego zawodnika trafił do W. Cholewy z drużyny Piasta, zaś C. Abramek grający w Juniorach otrzymał puchar dla najmłodszego uczestnika rozgrywek.

Wszystkie wyniki: Informator – Liga Halowa 2018.