Jesteś tutaj:

PGE Dystrybucja S.A. zawiadamia o planowanych wyłączeniach prądu

PGE Dystrybucja S.A. Oddział Lublin, realizując obowiązki nałożone prawem na Operatora Systemu dystrybucyjnego Elektroenergetycznego powiadamia odbiorców z co najmniej pięciodniowym wyprzedzeniem o terminach i czasie planowanych w dostarczaniu energii elektrycznej poprzez umieszczenie stosownych informacji na swojej stronie internetowej pod adresem https://pgedystrybucja.pl/. Dodatkowo informacje dostępne są również pod numerem telefonu 991 w formie komunikatów głosowych. dla większości przypadków planowanych wyłączeń stosowane jest również wywieszanie plakatów w terenie w miejscach zwyczajowo przyjętych.

Nadto PGE Dystrybucja S.A. rozpoczęła realizację zadania zmierzającego do indywidualnego powiadamiania odbiorców na telefony komórkowe o planowanych przerwach w dostarczaniu energii elektrycznej. Aktualnie jest możliwe indywidualne powiadamianie na adres e-mail poprzez zamówienie bezpłatnego newslettera z informacjami o planowanych wyłączeniach – poprzez wypełnienie krótkiego formularza dostępnego na stronie internetowej PGE Dystrybucja S.A. (link: https://pgedystrybucja.pl/wylaczenia/Newsletter-z-informacjami-o-wylaczeniach).

Spotkania opłatkowe

Czytaj więcej o: Spotkania opłatkowe

W dniu 16 grudnia 2018 r. w strażnicy OSP w Czemiernikach odbyły się spotkania opłatkowe – pierwsze członków klubu AA Płomyk w Czemiernikach, drugie Orkiestry Dętej Gmin Czemierniki – Radzyń Podlaski. Oba spotkania odbyły się w miłej atmosferze, oddającej piękno zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Uczestniczyli w niej przedstawiciele miejscowego samorządu Wójt Gminy Arkadiusz Filipek i Przewodniczący Rady Gminy Marek Bączek, a nadto zaproszeni goście Wójt Gminy Radzyń Podlaski Wiesław Mazurek i Radna Anna Grochoła.

Zajęcia fitness dla mieszkańców gminy Czemierniki

Czytaj więcej o: Zajęcia fitness dla mieszkańców gminy Czemierniki

Uprzejmie informujemy, że od dnia 3 stycznia 2019 r. rozpoczynamy bezpłatne zajęcia fitness dla mieszkańców gminy Czemierniki. Zajęcia będą odbywać się w Zespole Szkół w Czemiernikach w każdy czwartek w godzinach 17.30 – 19.00.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych.

Wójt Gminy Czemierniki oraz Dyrektor Zespołu Szkół

Do góry