Jesteś tutaj:

PGE Dystrybucja S.A. zawiadamia o planowanych wyłączeniach prądu

PGE Dystrybucja S.A. Oddział Lublin, realizując obowiązki nałożone prawem na Operatora Systemu dystrybucyjnego Elektroenergetycznego powiadamia odbiorców z co najmniej pięciodniowym wyprzedzeniem o terminach i czasie planowanych w dostarczaniu energii elektrycznej poprzez umieszczenie stosownych informacji na swojej stronie internetowej pod adresem https://pgedystrybucja.pl/. Dodatkowo informacje dostępne są również pod numerem telefonu 991 w formie komunikatów głosowych. dla większości przypadków planowanych wyłączeń stosowane jest również wywieszanie plakatów w terenie w miejscach zwyczajowo przyjętych.

Nadto PGE Dystrybucja S.A. rozpoczęła realizację zadania zmierzającego do indywidualnego powiadamiania odbiorców na telefony komórkowe o planowanych przerwach w dostarczaniu energii elektrycznej. Aktualnie jest możliwe indywidualne powiadamianie na adres e-mail poprzez zamówienie bezpłatnego newslettera z informacjami o planowanych wyłączeniach – poprzez wypełnienie krótkiego formularza dostępnego na stronie internetowej PGE Dystrybucja S.A. (link: https://pgedystrybucja.pl/wylaczenia/Newsletter-z-informacjami-o-wylaczeniach).

Piesek szuka domu

Czytaj więcej o: Piesek szuka domu

Poszukujemy domu dla suczki, która po zeszłotygodniowym pożarze została bez dachu nad głową.

Suczka jest łagodna, spokojna, lgnie do ludzi. Istnieje możliwość sterylizacji na koszt gminy.

Wszelkie informacje można uzyskać w Urzędzie Gminy Czemierniki lub pod numerem telefonu 833513003

Czytaj więcej „Piesek szuka domu”

Spotkania opłatkowe

Czytaj więcej o: Spotkania opłatkowe

W dniu 16 grudnia 2018 r. w strażnicy OSP w Czemiernikach odbyły się spotkania opłatkowe – pierwsze członków klubu AA Płomyk w Czemiernikach, drugie Orkiestry Dętej Gmin Czemierniki – Radzyń Podlaski. Oba spotkania odbyły się w miłej atmosferze, oddającej piękno zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Uczestniczyli w niej przedstawiciele miejscowego samorządu Wójt Gminy Arkadiusz Filipek i Przewodniczący Rady Gminy Marek Bączek, a nadto zaproszeni goście Wójt Gminy Radzyń Podlaski Wiesław Mazurek i Radna Anna Grochoła.

Do góry