Jesteś tutaj:

Zawieszenie zajęć w szkole i przedszkolu w dniach 12-14 stycznia br.

Informujemy, że w dniach od 12 do 14 stycznia br. zostają zawieszone zajęcia dydaktyczne w Zespole Szkół w Czemiernikach oraz Gminnym Publicznym Przedszkolu w Czemiernikach. Zawieszenie zajęć nastąpiło ze względu na niską temperaturę (poniżej 18 stopni), spowodowaną awarią instalacji systemu grzewczego CO.

Nabór wniosków o przyznanie dofinansowania na podjęcie działalności gospodarczej

Czytaj więcej o: Nabór wniosków o przyznanie dofinansowania na podjęcie działalności gospodarczej
Lokalna Grupa Działania „Zapiecek” informuje o możliwości składania wniosków o przyznanie pomocy w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 w terminie od 3 do 18 stycznia 2022 r. na operacje w zakresie Podejmowanie działalności gospodarczej.
Szczegóły w zakładce Nabory / Ogłoszenia.

SZCZEPIENIOBUS W CZEMIERNIKACH – 14 GRUDNIA 2021r.

Czytaj więcej o: SZCZEPIENIOBUS W CZEMIERNIKACH – 14 GRUDNIA 2021r.

Informujemy, że w dniu 14.12.2021 r. w godzinach od 14.00 do 18.00 w Strażnicy OSP w Czemiernikach będzie mobilny punkt szczepień przeciwko COVID-19.

Szczepienie będzie wykonywane jednodawkowym preparatem firmy Johnson & Johnson.

Nie przeprowadzamy rejestracji osób. Wystarczy przyjść do punktu szczepień wraz z dowodem osobistym.

Jesienne warsztaty florystyczne w Czemiernikach

W dniu 25 października 2021 r. w Czemiernikach i w dniu 26 października 2021 r. w Stoczku odbyły się pierwsze warsztaty florystyczne obejmujące swą tematyką wykonanie wianków jesiennych. Warsztaty były okazją nie tylko do poznania tajników pracy florysty, ale również stworzenia własnej niepowtarzalnej pracy i spędzenia wolnego popołudnia w innej niż zwykle formie.

Warsztaty zostały zorganizowane dzięki uprzejmości Wójta Gminy Czemierniki Arkadiusza Filipka, a poprowadzone przez mieszkankę Stoczka Paulinę Komar. Fotografie wykonała Sandra Dąbrowska.

Czytaj więcej „Jesienne warsztaty florystyczne w Czemiernikach”

Do góry