Jesteś tutaj:

Liga halowa 2019

20.01.2019 r. rozpoczęła się kolejna edycja Ligi Halowej w piłkę nożną. Uroczystego otwarcia rozgrywek dokonał Wójt Gminy Czemierniki p. Arkadiusz Filipek. Do zawodów zgłosiło się 8 drużyn. Rozgrywki zaplanowano na 7 niedziel.

Do pobrania: Kalendarz rozgrywek – Liga Halowa 2019 (plik PDF)

Miniona niedziela jest kolejną, gdzie młodzież Czemiernik i okolic oraz miłośnicy piłki nożnej spotykają się uczestnicząc w rozgrywkach halowej piłki nożnej bądź kibicować swoim drużynom. Rozegrane mecze nie zmieniły w znaczącym stopniu układu sił. Trzy pierwsze drużyny utrzymały swoje zajmowane pozycje. Liderem klasyfikacji strzelców pozostaje Jacek Świć  z 14 bramkami. Tuż za nim z dorobkiem 10 goli znaleźli się Mateusz Zarzecki i Jarosław Siński.

Czytaj więcej „Liga halowa 2019”

ZAPROSZENIE

Gminna Biblioteka Publiczna w Czemiernikach zaprasza wszystkich chętnych uczniów klas IV – VIII Szkoły Podstawowej oraz Gimnazjum w Czemiernikach na wyjazd do kina i na lodowisko w Lublinie w dniu 13.02.2019 r.

 

Koszt wyjazdu – 30 zł.

 

Zapisy w Bibliotece do 06.02.2019 r. włącznie (środa)

 

Liczba miejsc ograniczona.

Piesek szuka domu

Czytaj więcej o: Piesek szuka domu

Poszukujemy domu dla suczki, która po zeszłotygodniowym pożarze została bez dachu nad głową.

Suczka jest łagodna, spokojna, lgnie do ludzi. Istnieje możliwość sterylizacji na koszt gminy.

Wszelkie informacje można uzyskać w Urzędzie Gminy Czemierniki lub pod numerem telefonu 833513003

Czytaj więcej „Piesek szuka domu”

Nowe władze Gminy Czemierniki

W dniu 23 listopada 2018 roku w strażnicy Ochotniczej Straży Pożarnej w Czemiernikach odbyła się pierwsza sesja VIII kadencji Rady Gminy Czemierniki. Podczas obrad ślubowanie na Wójta złożył Pan    Arkadiusz Filipek oraz Radni Gminy.
Przewodniczącym Rady Gminy został Pan Marek Bączek, wiceprzewodniczącym został Pan Tomasz Kaczorek. Ustalono także składy poszczególnych Komisji.

Czytaj więcej „Nowe władze Gminy Czemierniki”

Do góry