Jesteś tutaj:

Organizacja ruchu w dniu 27 kwietnia 2019r.

Czytaj więcej o: Organizacja ruchu w dniu 27 kwietnia 2019r.

W związku z organizacją biegu terenowego OCR Castorian Extreme Race informujemy Mieszkańców Gminy o możliwych utrudnieniach ruchu w dniu 27 kwietnia br. na drogach gminnych 2585, 3001, 1980, 882, 883, 461. Stosowne zezwolenia na wykorzystanie na potrzeby biegu w/w dróg zostały wydane przez Wójta Gminy Czemierniki.

 

Ponieważ organizacja biegu wymaga wcześniejszego wytyczenia trasy uprzejmie prosimy o nieusuwanie żółto-czarnych taśm wyznaczających trasę. Zostaną uprzątnięte do 5 maja br.

 

Organizator Castorian Extreme Race

Nowe władze Gminy Czemierniki

W dniu 23 listopada 2018 roku w strażnicy Ochotniczej Straży Pożarnej w Czemiernikach odbyła się pierwsza sesja VIII kadencji Rady Gminy Czemierniki. Podczas obrad ślubowanie na Wójta złożył Pan    Arkadiusz Filipek oraz Radni Gminy.
Przewodniczącym Rady Gminy został Pan Marek Bączek, wiceprzewodniczącym został Pan Tomasz Kaczorek. Ustalono także składy poszczególnych Komisji.

Czytaj więcej „Nowe władze Gminy Czemierniki”

Mistrzowie Powiatu w Piłkę Nożną kat. chłopców U – 10

Czytaj więcej o: Mistrzowie Powiatu w Piłkę Nożną  kat. chłopców U – 10

Miło nam poinformować, że dnia 31 października w Kąkolewnicy drużyna „Orlik” Czemierniki reprezentująca Zespół Szkół w Czemiernikach w kategorii chłopców U -10 wygrała  XIX Edycję Powiatowego Turnieju „ Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU”. Drużyna wybrana była z zawodników, którzy uczestniczyli w pozalekcyjnych  zajęciach organizowanych przez animatora sportu na orliku lub w hali sportowej.

Czytaj więcej „Mistrzowie Powiatu w Piłkę Nożną kat. chłopców U – 10”

Do góry